Naujųjų išvakarėse Laisvės aikštė bus aptverta: miestiečiai negalės patekti prie eglutės

Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje priimtas sprendimas apriboti gyventojų judėjimą Laisvės aikštėje gruodžio 31-sausio 1 d. 

Padidintą kontrolę Laisvės aikštėje vykdys privačios apsaugos įmonės, patruliuos policijos pareigūnai bei Savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus specialistai. Atsižvelgiant į tai, kad didžiausi žmonių srautai centrinėje miesto dalyje būna sutinkant Naujuosius metus, nuspręstą jų išvakarėse – gruodžio 31 d. vakare, aptverti Laisvės aikštę, miestiečiams ribojant galimybę į ją patekti ir būriuotis. Panevėžiečiams, gyvenantiems Laisvės a., bus leidžiama praeiti pro užtvaras, pateikus teisėtumą gyventi centrinėje miesto dalyje įrodančius dokumentus.

Gruodžio 31 d. taip pat raginame nesibūriuoti ir kitose miesto viešosiose erdvėse bei daugiabučių kiemuose, mieste patruliuos policijos pareigūnai ir tikrins ar gyventojai laikosi karantino reikalavimų. Už taisyklių nepaisymą grės baudos – nuo 500 iki 1500 Eur. 

Primename, kad LR Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val. ribojamas žmonių keliavimas į ir iš Panevėžio miesto. Judėjimo kontrolė vyksta nuolat, tik skirtingu intensyvumu, ypač savaitgaliais ir švenčių dienoms, t. y. gruodžio 23 d. nuo 13 val. iki gruodžio 27 d. 21 val. bei gruodžio 31 d. nuo 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. Policijos pareigūnai prašo gyventojų būti supratingiems, vykti į kitą savivaldybę tik dėl labai rimtų priežasčių, o esant galimybei, atidėti nebūtinas keliones. Norėdami sumažinti spūstis ir patikrinimų laiką, patikrinimui būkite paruošę asmens bei automobilio dokumentus, taip pat vykimo priežastį pagrindžiančius dokumentus. Kilus klausimams galite skambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000, darbo dienomis – nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: