Naujųjų metų puotai turėjusi gaminti Beata Nicholson vos nesudegino virtuvės: žiūrėkite video

Šimtuose darbų besisukanti kulinarė ir knygų autorė Beata Nicholson Naujųjų metų nakčiai prisiėmė dar vieną vaidmenį – ji turės pamaintinti žymiausius šalies žmones, susirinkusius švęsti Naujųjų metų Žiburėlio. Tiesa, į darbą įsijautusi moteris virtuvėje vos nesukėlė gaisro, vienu metu žongliruodama net dviem dujiniais degikliais.

Ši įspūdinga ir ugninga scena – tai ištrauka iš šventinio „LNK Naujųjų metų Žiburėlio“, kuriame visą vakarą netrūks pačių keisčiausių personažų ir juokingų nesusipratimų. Didžiausią sumaištį vakarėlyje sukels jo režisierius Vytenis Pauliukaitis – šis, užstrigęs lifte, visus savo drabužius ir net ūsus atidavė paprastam mechanikui (vaidina Giedrius Arbačiauskas), kuris ir turėjo apsimesti naujuoju režisieriumi ir išgelbėti Naujųjų naktį. Nereikia nė sakyti, kad apsimetėlis režisierius įneš nemažai sumaišties.

Šventinio „LNK Naujųjų metų Žiburėlio“ žiūrovus pasitikti vidurnaktį kartu kvies tokios įžymybės kaip grupės „Pop Ladies“, „Rondo“ bei „Pikaso“, atlikėjai Vaida Genytė, Radži, Rytis Cicinas, Eglė Jakštytė bei kiti. Naktis, kai visos klaidos baigiasi sėkmingai ir laimingai – jau šįvakar, „LNK Naujųjų metų Žiburėlyje“ nuo 21.35!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: