Naujųjų sutiktuvės Biržuose: įvykių chronologija

2020-ųjų išvakarės ir pradžia nebuvo labai įtempta, tačiau ramia jos taip pat nepavadintume. Jūsų smalsumui pateikiame įvykių chronologiją.

Gruodžio 31 d. 19.07 val. gautas pranešimas apie Vytauto – J. Janonio g. sankryžoje, pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

20.43 val. gautas pranešimas apie smurtą artimoje aplinkoje Biržuose. Nustatyta, kad tarp sutuoktinių buvo kilęs žodinis konfliktas, suteikta socialinė pagalba.

22.35 val. taip pat Biržuose kilo konfliktas tarp kaimynų, kurio metu buvo sukeltas fizinis skausmas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

23.19 val. pagalbą į Šukionis kvietė medikai – vyras, kuriam reikalinga pagalba, nenorėjo vykti į gydymo įstaigą ir konfliktavo.

Iškart po vidurnakčio, 00.10 val. gautas pranešimas apie konfliktą Vytauto g., Biržuose. Nustatyta, kad neblaivus (1,98 promilės) nepilnametis Panevėžio rajono gyventojas kumščiu trenkė į veidą biržiečiui. Įtariamasis sulaikytas, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl alkoholio vartojimo neturint 20 metų, vėliau perduotas motinos globai.

00.18 val. pagalbos į Užušilius šaukėsi vyras – konfliktavo su žmona ir jos drauge. Konfliktas išspręstas vietoje.

00.54 val. pranešta, kad Čypėnų kaime nuo kelio nuvažiavo automobilis. Vairuotojas buvo blaivus.

00.59 val. gautas pranešimas dėl agresyvaus vyro elgesio Biržuose. Nustatyta, kad tarp moters ir jos draugo buvo kilęs žodinis konfliktas.

01.32 val. gautas pranešimas iš Vabalninko bendrabučio dėl sumušto asmens. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

01.42 val. medikai pranešė kad į ligoninę pristatytas asmuo, susižalojęs petarda ranką.

02.17 val. kreipėsi biržietis, kad jam siunčiamos SMS žinutės, kuriose grasinama.

05.09 val. pagalbos Biržuose vėl prašė medikai – atvykę į iškvietimą rado grupę neblaivių jaunuolių, su kuriais negali susitvarkyti.

06.11 val. paskambinęs pranešėjas prašė pagalbos, nes jo draugė, padauginusi alkoholio, norėjo žudytis.

Biržų rajono policijos komisariato informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: