Naujus mokslo metus Juozo Miltinio dramos teatras kviečia pasitikti su „Tikromis pasakomis“

Princesė, laukianti princo ant balto žirgo. Bokšte uždaryta auksaplaukė, svajojanti apie narsų išvaduotoją. Miegančioji gražuolė, kurią pažadinti gali tik dailaus jaunikaičio bučinys. Šių gražių, bet bejėgių princesių laikai praėjo! Tad keičiasi ir pasakos. Juozo Miltinio dramos teatras kviečia mergaites, berniukus ir jų tėvelius bei senelius į „Tikras pasakas“ – spektaklį, kuriame išgirsite trijų išskirtinių moterų istorijas. Pasakojimai apie astronomę Džil Tarter, aklą baleriną Aliciją Alonso ir piratę Žakotą Delajė įtikins vaikus, kad, siekiant savo svajonės, įmanoma įveikti visas kliūtis.

Spektaklyje žiūrovai susirenka į Mergaitės gimtadienį jos jaukiame kambaryje. Staiga atgijusi Mergaitės lėlė jai įteikia gimtadienio tortą ir kartu su žiūrovais pasveikina sukaktuvininkę. Mergaitė nori užpūsti žvakutes, bet jai nepavyksta sugalvoti noro. O kaipgi be jo! Tad Lėlė savo šeimininkei, o kartu ir jauniesiems žiūrovams vieną po kito atskleidžia keletą labai svarbių dalykų apie svajones ir ryžtą jas įgyvendinti.

Jauna teatro ir kino režisierė Živilė Mičiulytė spektaklį sukūrė pagal visame pasaulyje garsią, daugiau kaip į 30 kalbų išverstą Elenos Favilli ir Francescos Cavallo knygą „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“. Tai įkvepiančios moterų, pakeitusių pasaulį, istorijos. Kaip apie spektaklį sako pati režisierė, „Tikros pasakos“ skirtos „tiems, kurie bent sykį pagalvojo, kad tikras pasaulis ir pasakos neturi nieko bendro, tiems, kurie kartais abejoja, ar svajonėms lemta išsipildyti, ir tiems, kurių svajonės tokios didelės, kad net patys jų išsigąsta. Kviečiame į gimtadienį, pilną žaidimų ir pasakų, tačiau ne tų, kuriose princesės laukia princo ar undinėlės praranda balsą. Tai pasakos apie tikrus žmones ir istorijas, kurios tikrai įvyko. Apie žmones, kurių didžiausi norai ir siekiai išsipildė. Apie stipriausias Karibų jūros pirates, garsiausias pasaulio mokslininkes ir apie tai, kaip tapti tuo, kuo svajoji.“

Anot apie spektaklį rašiusios Kamilės Žičkytės, „Tikros pasakos“ – labai reikalingas ir aktualus spektaklis: „Juk vaikus galima auklėti atsakingai, su pagarba ir pasitikėjimu. Be baimės, kritikos ir, žinoma, smurto padėti jiems augti atviriems, laisviems nuo stereotipų.“

Juozo Miltinio dramos teatras su „Tikromis pasakomis“ kviečia atšvęsti naujų mokslo metų pradžią. Rugsėjo 1-ąją numatyti du spektakliai – 12 ir 14 val. 

Daugiau informacijos: www.miltinio-teatras.lt

Juozo Miltinio dramos teatro inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: