Svetlanos Bolnienės nuotr.

Neatpažinsite, kuris garsus aktorius įkūnijo kantri muzikos tėvą Virgį Stakėną

„Tikrai buvo nelengva. Daug jaudulio“, – vos pasibaigus pasirodymui kalbėjo atlikėja Eglė Jakštytė-Eley. Būtent jai burtai lems atidaryti jubiliejinį, dešimtąjį BTV projektą „Muzikinė kaukė“ šį šeštadienio vakarą. Garsi dainininkė pirmoje laidoje nustebino stulbinančiu garsios dainininkės Dua Lipa įkūnijimu.

„Eglė yra nuostabi atlikėja. Stebiu kokį dešimt metų jos kelią, jos karjerą ir ji gali būti praktiškai viskuo ir turi neribotų balso galimybių. Šiandien ji tikrai darė viską labai puikiai“, – pagyrų negailėjo naujas komisijos narys, Lietuvos operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas. Vis dėlto pro operos solisto ausis nepraslydo ir keletas atlikimo klaidų.

Tuo metu ilgametis komisijos pirmininkas Vytenis Paulukaitis garsiai džiaugėsi: „Egle, man atrodo, kad jums „Muzikinėj kaukėj“ puikiai seksis.“

BTV televizijos žiūrovus dešimtus metus džiugins įspūdingas įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“. Jame stebins naujas garsių atlikėjų, aktorių ir šou pasaulio garsenybių dešimtukas: grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius, atlikėjas Alen Chicco, aktoriai Inga Norkutė, Tadas Gryn, Arnoldas Eisimantas, Eglė Ancevičiūtė, Austėja Lukaitė, visažistė Oksana Pikul, duetas Zygga, kurį sudaro Žygis ir Gabija bei dainininkė Eglė Jakštytė–Eley.

Dar vienu vakaro siurprizu visiems taps aktorius Tadas Gryn, kuriam teko įkūnyti kantri muzikos tėvu tituluojamą Virgį Stakėną.

„Žinant, kad Tadas moka dainuoti puikiai ir dar kitu balsu, tai reiškia, kad mūsų laukia nuostabūs šio aktoriaus pasirodymai“, – džiaugsmo neslėpė „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė. Jai pritarė ir kitas komisijos narys, Jonas Sakalauskas: „Man labai patiko. Tadai, labai sveikinu! Jisai padarė visa tai su kaupu.“

Nors laidos pradžioje Lietuvos operos ir baleto teatro vadovas žadėjo būti griežtas ir nevynioti žodžių į vatą, vis dėlto nepakartojami ir netikėti dalyvių įkūnijimai ištirpdė jo širdį. „Man labai yra svarbu, kad pati esi baigusi operinį dainavimą ir parodai, kad ir operos solistai gali būti puikūs aktoriai, gali puikiai dainuoti, puikiai judėti“, – po netikėto aktorės Austėjos Lukaitės pasirodymo kalbėjo jis.

O aktorius Arnoldas Eisimantas įkūnijęs kultinę britų muzikos grupę „Depeche Mode“ sugebėjo pratarti tik tris žodžius: „Aš dar gyvas?“

Kuo šį šeštadienio vakarą taps visažistė Oksana Pikul, aktorė Inga Norkutė ir kiti? Viską pamatysite 19.30 val. tik per BTV televiziją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: