Nebaigta rekonstruoti Senvagė jau reikalauja remonto

AINA.lt redakcija sulaukė informacijos ir nuotraukų, jog rekonstruojamoje Panevėžio Senvagėje prie tiltelio sudaužyti keli atitvariniai stiklai. Panevėžiečiai spėjo, jog jie galėjo nukentėti arba nuo vandalų, arba nuo besikeičiančių oro sąlygų, tačiau jie buvo įsitikinę, kad bet kuriuo atveju buvo parinktos netinkamos konstrukcijos.

Antradienį iš ryto elektroniniu paštu, nes toks bendravimo būdas valdininkams atrodo kaip priimtiniausias, nusiuntus klausimus Panevėžio miesto savivaldybės komunikacijos skyriaus vedėjai Eglei Morkūnei klausimus ir pasiteiravus, kas Senvagėje suniokojo stiklines konstrukcijas, kas kaltas ir kas turėtų jas atstatyti, atsakymo taip ir nesulaukėme. Poniai Eglei bandėme prisiskambinti trečiadienį iš ryto, tačiau mobiliojo ryšio telefonu ji neatsiliepė. Nepadėjo ir papildomas kreipimasis elektroniniu paštu. Bent ketvirtadienio vidurdienį jokio atsakymo dar nebuvo.

Nors Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato įvykių suvestinėse jokio pranešimo apie Senvagėje suniokotą turtą nebuvo, policijos komunikacijos skyriaus vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis patvirtino, jog policija yra gavusi pranešimą, tačiau bent kol kas nėra jokios informacijos apie padarytą žalą, todėl tik pradėti rinkti duomenys, kad būtų galima pradėti ikiteisminį tyrimą. Labiausiai tikėtina, kad stiklai nukentėjo ne nuo gamtos, o nuo žmonių.

Jau baigiantis darbo dienai sulaukėme Panevėžio miesto savivaldybės komunikacijos skyriaus vedėjos Eglės Morkūnės atsakymo, kad už Senvagės teritoriją su joje esančia mažąja architektūra atsako projekto rangovas, šiuo atveju – Panevėžio statybos trestas.

Tad laukite tęsinio.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: