Nebegalėdama žiūrėti į save veidrodyje, profesionali aktorė ryžosi drąsiems pokyčiams

Kokius pažadus sau išsikelia profesionalūs aktoriai? Kaip nesėkmė ir atkaklumas padeda įveikti save ir siekti didesnių tikslų, sužinosite spalvingoje LNK pokyčių laidoje „Šiandien. Po metų“ jau šį trečiadienio vakarą 20 val.

Į studiją atvykusi žavi ir drąsi moteris, profesionali aktorė Gintarė laidos „Šiandien. Po metų“ studijoje buvo itin atvira: „Kiekvieną rytą žiūrėdama į veidrodį vis galvoju: „Na va, tai aš vis dar to nepadariau.“ Vieną dieną ateina laikas, kai supranti, o kada, jeigu ne dabar?“ Moteris pažadėjo, jog per ateinančius metus ji pagaliau išsitiesins dantis.

Visą gyvenimą tai norėjusi padaryti moteris sako, kad vis pritrūkdavo motyvacijos arba bandydavo save apgaudinėti, kad ir tokia jaučiasi graži, tačiau ta saviapgaulė netrukdavo ilgai:„ Meluodavau sau, kad esu tokia vienetinė, nepakartojama, ypatinga. Ir iš aplinkinių dažnai išgirsdavo komentarų, jog tvarkytis dantų neverta, nes taip prarasiu savo tapatybę“, – drąsiai kalba Gintarė.

Dėl kreivų dantų aktorė jausdavosi nesmagiai ne tik prieš save, bet ir darbe dažnai išgirsdavo nemalonių replikų: „Žiūrėk, čia iš tos pusės nefilmuojam, bandom iš kitos, nes čia taip truputį. O kas tas truputį?“ – apie nemalonias situacijas darbe pasakoja aktorė.

Gintarė studijoje pasakojo, jog visą gyvenimą slėpė savo šypseną, žinojo, kokiu rakursu reikia atsisukti, kaip šypsotis. Tai buvo sunkus emocinis darbas su savimi, slepiant savo trūkumus. Ir vieną dieną žinoma moteris pagaliau pasiryžo: „Kai tu sau duodi pažadą tyliai stovėdama prieš veidrodį, dažniausiai tai ir lieka tik pažadas. Bet kai ištari tai garsiai, ir dar televizijoje prieš visą Lietuvą – tai tampa tikrai dideliu iššūkiu sau pačiai,“ – apie ryžtingai priimtą sprendimą drąsiai pasakoja moteris.

Po metų į LNK studiją atvykusi aktorė negalėjo sulaikyti plačios šypsenos. Tai pro akis nepraslydo ir laidos vedėjai Agnei Jagelavičiūtei. „Nuostabi šypsena!“ – susižavėjusi gyrė Agnė. Aktorė prisipažino, kad ši kelionė vis dar tęsiasi, galutinis tikslas dar nepasiektas, bet rezultatai jau tikrai labai džiugina.

Gintarė atvirauja, jog pradžia buvo labai sunki, tačiau laidoje „Šiandien. Po metų“ duotas pažadas privertė nugalėti save, susikaupti ir įgyvendinti tikslą: „Dabar aš pati savimi stebiuosi: nejaugi aš galėjau tai padaryti? – negali atsistebėti Gintarė.

Nepraleiskite įkvepiančių istorijų jau šį trečiadienio vakarą  20 val. per LNK televiziją laidoje „Šiandien. Po metų“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *