Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

Neeilinė galimybė pažinti Šventąją Žemę: susitikimas su arkivyskupu Lionginu Virbalu SJ

Vasario 13 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14) lankysis arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ, čia bus pristatytas leidyklos „Terra Publica“ išleistas kelionių vadovas „Šventoji Žemė“, kuriame rasite ypatingų patarimų keliaujantiems į šią valstybę.

Izraelis – tai turtinga istorija ir nepaprastos Šventajame Rašte aprašytos vietovės. Keliaujantys į šią šalį geriau susipažįsta su religinėmis tiesomis ir prisiliečia prie tūkstančius metų saugotos istorijos. Čia ne kartą lankęsis arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ pristato kelionių vadovą „Šventoji Žemė“, kuriame aprašyta šalies istorija, gyventojai ir biblinės vietovės, susietos su Šventuoju Raštu. Knyga naudinga besiruošiantiems keliauti po Šventąją Žemę ir tiems, kurie nori geriau pažinti šią šventą vietą.

Knygos pristatyme ne tik iš pirmų lūpų išgirsite asmeninius arkivyskupo Liongino Virbalo SJ išgyvenimus, bet ir turėsite neeilinę galimybę pasiklausyti Panevėžio vyskupo Genadijaus Lino Vodopjanovo bei pranciškono Antano Blužo istorinių pasakojimų apie Šventąją Žemę. Renginį moderuoja patyręs keliautojas ir fotografas Vytautas Kandrotas.

Renginys nemokamas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button