Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-25

Negirdėti faktai apie „Jeloustouno“ žvaigždę K. Costnerį: nekenčia kostiumų, turi savo grupę ir yra neabejingas vesternams

Jau visai netrukus TV3 eterį užkariaus įspūdingas bei vienu geriausių šių dienų TV serialų laikomas „Jeloustounas“. Vesterno elementų turinti drama atskleis turtingos, didžiausioje JAV rančoje gyvenančios šeimos likimą ir svarbiausius jų pasirinkimus, o čia suvaidinusios žvaigždės su nekantrumu privers laukti kiekvienos naujos serijos.

Didžiausia „Jeloustouno“ žvaigždė – Holivudo legenda bei net ne vieną „Oskarą“ pelnęs aktorius Kevinas Costneris, kurio išskirtinė vaidyba prikaustys TV žiūrovų dėmesį.

Aktorius – itin reta serialų žvaigždė, o ir pats „Jeloustounas“ iš tiesų turėjo būti vienas ilgas filmas. Vis dėlto režisieriui Taylorui Sheridanui pasikalbėjus su K. Costneriu, šie įtraukiančią vienos šeimos ir jos ramybę krečiančių aplinkinių istoriją pamatė kiek kitaip…

Kol iki serialo pradžios liko dar kelios akimirkos, kviečiame prisiminti, kuo didžioji serialo žvaigždė K. Costneris tiek metų žavi Holivudą.

  1. „Jeloustounas“ – pirmasis serialas, kuriame aktorius vaidina nuo 2012-ųjų. Ir nors tikrosios priežasties, kodėl tam ryžosi, K. Costneris neatskleidžia, daugelis spėlioja, kad čia vaidinti Holivudo žvaigždė pasirinko dėl savo meilės vesternams. Anksčiau žinomas vyras yra sakęs, kad nemėgsta vaidinti serialuose, nes iki galo nežino savo personažo linijos, tačiau į savo vaidmenį „Jeloustoune“ pripažino žiūrėjęs itin rimtai – netgi lygino serialą su filmu.
  • K. Costneris anksčiau yra suvaidinę net ne viename vesterne, o už filmą „Šokis su vilkais“ gavo „Oskarą“ ir geriausio filmo nominacijoje, ir kaip režisierius. Tiesa, jo meilė vesternams užgimė dar tada, kai apie aktorystę nebuvo nė kalbos. Būdamas vos 18-os, K. Costneris pats sugebėjo pasidaryti valtį ir su ja nemažai apkeliauti.
  • Aktorių ne viename jo filme galima pamatyti dėvintį kostiumą, tačiau jis pats teigia jų nemėgstantis. K. Costneris įsitikinęs, kad kostiumai tinka kitiems vyrams, bet ne jam pačiam – būtent tai jį priverčia gerai jaustis su visai kitokia, net kaubojiška apranga, kurią dėvi ir „Jeloustoune“.
  • Holivudo žvaigždei priimtiniausi tokie filmai, kuriuose jo veikėjus į priekį veda stipri moralė.  Stiprios vertybės, anot „Jeloustouno“ režisieriaus T. Sheridano, atsispindi ir jo vaidyboje.
  • Aktoriaus likimas galėjo pasisukti ir visai kita linkme. 1,85 cm ūgio K. Costneris – neabejingas sportui, ir jau nuo vaikystės žaisdavo krepšinį, beisbolą bei futbolą. Šie jo pomėgiai ne kartą atsispindėjo ir jo filmuose, kai jam atitekdavo su sporto pasauliu susiję vaidmenys.
  • K. Costneris kartu dievina ir muziką, o taip pat yra ir vienos grupės lyderis. „Kevin Costner & Modern West“ savo kelią pradėjo dar 2007-aisiais, o pradėjęs vaidinti „Jeloustoune“, aktorius neslėpė, kad daug įkvėpimo savo kūriniams pasisėmė ir iš serialo.
  • Nors dažnai vaidina išskirtinai vyriškuose filmuose, aktoriui neabejingos ir moterys. Holivudo žvaigždė per visą savo karjerą ne kartą yra pelniusi apdovanojimų už savo atletišką kūną ir patrauklų, puikiai kino ekranams tinkantį veidą. K. Costneris ne vieną kartą minėtas gražiausių bei seksualiausių planetos vyrų sąrašuose.

Įspūdinga K. Costnerio vaidyba žiūrovų širdis užkariavusioje dramoje „Jeloustounas“ – nuo gegužės 31 d. jau ir TV3 bei TV3 Play eteryje!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: