Lietuvos naujienos - Sveikata - 2020-08-04

Neinvaziniai prostatos vėžio tyrimai

Medicinos technologijoms žengiant į priekį, atsiranda vis inovatyvesni diagnostikos būdai piktybinėms ligoms nustatyti. Sulig kiekvienais metais technologijos tampa vis tobulesnės ir gali vis geriau ir tiksliau nustatyti vėžinius susirgimus. Prostatos vėžys yra viena dažniausiai pasitaikančių vėžio ligos formų, būdingų vyresnio amžiaus vyrams. Norint užkirsti šiai ligai kelią, svarbu diagnozuoti ją kaip įmanoma anksčiau. Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite apie neinvazinius prostatos biopsijos tyrimus, kurie gali būti atlikti ir Jums.

Greiti ir tikslūs rezultatai

Vienas iš didžiausių prostatos biopsijos tyrimų privalumų yra greiti ir tikslūs rezultatai, kuriuos šis diagnostikos būdas suteikia. Tyrimų procedūros greitos ir neskausmingos, nesukelia jokio žymesnio diskomforto. Neinvaziniai metodai tuo pačiu nesukelia šalutinių veiksnių ir yra visiškai nežalingi organizmui. Jeigu norite greito, lengvo ir patikimo prostatos vėžio tyrimo, neinvazinis molekulinis testas bus puiki išeitis.

Kodėl svarbu laiku susiimti?

Prostatos vėžys yra labai klastinga liga, pradžioje pasireiškianti beveik be simptomų. Ligai perėjus į vėlesnę stadiją, vėžys išplinta po visą kūną, sukeldamas daug negatyvių veiksnių, todėl svarbu pasitikrinti ir užkirsti kelią prostatos vėžiui kuo anksčiau. Prostatos biopsija padės nustatyti vėžinius susirgimus net tada, kai jie beveik nepastebimi ir toliau bus galima imtis reikiamo gydymo bei saugiai išgydyti ligą.

Daugiau apie neinvazinius prostatos vėžio diagnostikos metodus ir teikiamas paslaugas rasite: https://www.diagnolita.lt/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: