candypop.lt nuotr.

Neįtikėtinai gausus saldumynų pasirinkimas susuka galvą daugeliui

Matant tokį gausų saldainių, šokolado, guminukų, sausainių, įvairių pyragaičių, zefyrų ir kitų saldumynų pasirinkimą, dažnai tampa sunku apsispręsti, nuo kurio iš šių skanėstų pradėti „degustacija“. Saldumynai, žinoma, nėra tas maistas, kuris turėtų sudaryti didžiąją Jūsų maisto raciono dalį, tačiau jais pasilepinti tikrai galima

Japonijos „skonis“ pyragaityje CACAO MOCHI

Paslaptingoji Japonija žavi ne vieną. Ne visi turime galimybę apsilankyti tekančios saulės šalyje, tačiau visi turimi galimybę pasimėgauti vienu populiariausiu šios šalies skanėstu, t. y., pyragaičiais, žinomais Mochi pavadinimu. Šių braškių, žaliosios arbatos ir raudonųjų pupelių, juodojo šokolado, bananų ir kt. skonių ryžių pyragaičių tekstūra yra unikali. Visi, kas jau spėjo pasimėgauti pyragėliais CACAO MOCHI, tikrai patvirtins, kad jų tekstūra tikrai išskirtinė, nes jie ir lipnūs, ir labai minkšti, bet tuo pačiu labai maloniai kramtomi.

Pyragėliai TWINKIES – „auksinis“ biskvitas su įdaru iš Amerikos

Apie pyragėlius TWINKIES tikrai teko girdėti visiems, kurie bent kiek domisi skanėstais iš už Atlanto. Purus TWINKIES biskvitas yra „užpildytas“ bananų, įvairių uogų, moliūgų pyrago, šokolado, šokolado ir mėtų bei kitais įdarais, o tai reiškia tik vieną – šių pyragaičių asortimentas platus, todėl savo TWINKIES „skonį“ išsirinksite tikrai lengvai. Pyragaičiai puikiai tinka su kava ar arbata, todėl nepamirškite „pagriebti“ mėgiamą pyragaitį bei pasimėgauti amerikietiška svajone net neiškėlę kojos iš namų.

Šokoladas – „dievų desertas“

Kokybiškas šokoladas pelnytai gali būti pavadintas „dievų desertu“. Juodasis, pieniškas arba baltasis šokoladas yra praturtintas įvairiausiais priedais, t. y., įvairiausiomis uogomis bei vaisiais, sūria karamele, riešutais, sausainiais, gaiviosiomis mėtomis ir pan. Šokoladas idealiai gelbsti ir tada, kai netikėtai „užgriūva“ svečiai, ir tada, kai norisi „kažko skanaus“, ir tada, kai ieškote naudingos smulkmenėlės, kurią galėtumėte pridėti prie dovanos. Pažymėtina, kad šokoladas  yra idealus desertas tinkamas tiek visavalgiams, tiek vegetarams, tiek veganams. Jeigu nesate tikri, ar pasirinkta šokolado plytelė tinka vegetarams arba veganams, įdėmiai perskaitykite aprašymą, nes šokolado gamintojai šią informaciją visada pateikia matomoje šokolado pakuotės vietoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: