TV laidos stop kadras

Nekilninamojo turto ekspertė paatviraus apie meilužėms perkamus prabangius būstus: lemiamas būna trečias vizitas

Keturi vaikai, sėkminga karjera ir mylintis vyras – taip galėtume apibūdinti elitinius būstus  Lietuvoje pardavinėjančios Rasos Pavarienės gyvenimą. Kaip išlikti karjeros viršūnėje, tuo pat metu būti mylima mama ir laiko santykiams skirti galinčia žmona? Šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ – interviu su Rasa apie iš naujo atrastą asmeninę laimę ir nekilnojamojo turto darbo subtilybes. Rasa pasakos apie lietuvius, kurie  traukia maišus pinigų, iš kurių perka septynženklėmis sumomis pažymėtus nekilnojamo turto objektus. Taup pat atviraus ir apie sandorius, po kurių nusipirktuose prabangiuose namuose gyvena ne šeimos nariai, o meilužės.

„Mane pačią labiausiai šitame darbe nustebino, kaip vyrai renka būstą meilužėms. Pradžioje ateina turtingo pono asistentas, kuris apžiūri, ar tas butas atitinka pagrindinius keliamus kriterijus. Kitas vizitas būna pono, kuris žiūri, kaip įtikti savo slaptai damai ir jau apžiūri subtilesnius dalykus – kaip vonios kambarys, virtuvė, o trečio vizito metu mes pamatome garbingąją viešnią. Ir jos lemiamas žodis yra įtakotas tik emocijos. Turto, kuris gali kainuoti netoli milijono, dama gali atsisakyti, jeigu nėra vonios, o tik dušas”, – nekilnojamojo turto ekspertė Rasa bus atvira kalbėdama apie meilužėms dovanojamus namus.

Laidos metu moteris papasakos apie lietuvių būsto pirkimo įpročius bei prabils apie tautiečių nepraktiškumą ir vyrų kategoriją, kurių moterys turėtų pasisaugoti:

„Būna įdomūs vyriškiai, kuriems gerokai virš 30 metų. Jie mėgsta puikuotis vardiniais rūbais ir kitais prabangos elementais, lankosi prabangiose parduotuvėse ir brangiuose viešbučiuose, tačiau gyvena miegamuosiuose rajonuose labai žemos vertės būste. Kartais net glaudžiasi pas mamą. Visada jaunoms panelėm sakau – jūs atidžiai rinkitės antrąją pusę, nebūkite naivios. Žmogus, su kuriuo patogu nuvažiuoti prašmatniu automobiliu į prabangų viešbutį, nėra tinkamas gyvenimui, jis negalvoja giliau, jam nerūpi, kaip jis gyvena. Visas jo interesas – kaip pasirodyti prieš kitus”.

„Bus visko“ laidoje Rasa pasidalins įžvalga, kas turėtų būti kiekvienuose namuose. „Šeimai, kuri jau gauna didesnes pajamas ir kuriems labai svarbus komfortas, visada patariu atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas vaikas turėtų individualią erdvę, kad svetainėje ir virtuvėje nebūtų žaidžiama, nesimėtytų vaikų žaislai, nes tai trukdo gyventi patogiai, trukdo ir bendrai estetikai. Visada esant galimybei rekomenduoju turėti svečių vonios kambarį, tada patys šeimininkai geriau jaučiasi, kai gali priimti svečius ir nereikia prieš tai apibėgioti visų kampų ir sužiūrėti, ar vaikai neiškrėtė kokių išdaigų. Taip pat svarbu, kad vyrai turėtų savo erdvę”.

Moteris atvirai papasakos ir apie savo antrąją santuoką bei 4 vaikus. Kaip jai pavyksta išlaikyti balansą ir kas padeda namuose suvaldyti chaosą? Kaip turėtume reaguoti į kalbas apie artėjančią ekonominę krizę? Ir kodėl rekomenduoja namus keisti kas 7-10 metų? Jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: