Nelegalus šiukšlynas Ramygalos gatvėje vėl pradeda „augti“

Praėjusią savaitę AINA portalas rašė apie panevėžiečių, Ramygalos gatvės 116 namo gyventojų bandymus išsivaduoti nuo nelegalaus šiukšlyno ir apsisaugoti nuo šiukšlintojų.

Prieš šventes Panevėžio specialus autotransportas išvežė šiukšles iš Ramygalos g. 116 namo kiemo. Žmonės turėjo galimybę gražiai sutikti pavasario šventes.

Prieš šventes šiukšlės buvo išgabentos

Tačiau jau pirmąją Šv. Velykų dieną AINA redakcija vėl sulaukė nuotraukų kuriose matyti, kad nelegalus šiukšlynas pradeda augti.

AINA redakcija primena, kad Panevėžio miesto savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus specialistai gavę skundus fiksuoja daromus pažeidimus tiek tiesiogiai stebint vietas, tiek pasitelkiant kilnojamas kameras, tiria gaunamus gyventojų pranešimus su užfiksuotais pažeidimais.

P.S. Panašu, kad į žiniasklaidoje išdėstytas problemas valdininkai neskuba reaguoti. Ramygalos g. 116 namo bendrijos nariams turbūt belieka surengti piketą prie Panevėžio miesto savivaldybės, kad būtų išgirstas jų prašymas.

Jei ir jūs pastebėjote negeroves, ar norite pranešti žinią, pasidžiaugti ar pareikšti nuomonę, rašykite mums el. paštu info@aina.lt  – KARŠTAS TELEFONAS!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: