Neleiskite obuoliams supūti – išsispauskite sultis!

Rugpjūčio mėnesį Panevėžio priemiestyje, Molainių kaime įsikūrusi sulčių spaudykla pradėjo naują sezoną. Čia sultys spaudžiamos modernia Austrijos bei Vokietijos gamintojų sulčių spaudimo, pasterizavimo bei išpilstymo įranga, kuri užtikrina aukštos kokybės sulčių paruošimą.

Jei klientas nori pagardinti sultis, kartu su obuoliais galima nedideliais kiekiais tarkuoti kriaušes, apelsinus, morkas, moliūgus, vynuoges ir kitas uogas. Atvežę savo obuolius į šią spaudyklą galėsite pamiršti sulčių kaitinimą, stiklainių ruošimą, jų sandėliavimą, išspaudų surinkimą ir kitus sulčių spaudimui būdingus rūpesčius. Viską už jus padarys sulčių spaudykla.

Sulčių spaudimas

Pirmiausia obuoliai patenka į plovyklą, po to keliami į traiškyklę-smulkintuvą, gauta obuolių masė spaudžiama presu, sultys filtruojamos. Šviežiai spaustos sultys pakaitinamos vokiška pasterizavimo įranga iki 78º- 82º C temperatūros ir čia pat išpilstomos į 3 ar 5 litrų maišelius su integruotu kraneliu. Iš 100 kg šviežių obuolių gaunama apie 60-70 litrų sulčių.

Taupykite pinigus

Obuolių sulčių spaudimo, filtravimo, pakaitinimo bei išpilstymo paslauga į maišelį su kraneliu kainuoja nuo 2 eur. Sultys pilstomos ir į modernias pastatomas 3 ir 5 l pakuotes. 

Palyginkite: parduotuvėje tik už 1 litrą iš koncentrato pagamintų sulčių sumokate nuo 1,79 ik 2,99 eurų. Taupykite pinigus ir neleiskite savo obuoliams supūti – išspauskite sultis, kuriomis galėsite mėgauti ištisus metus.

Sulčių spaudykla įsikūrusi Vytauto g. 26 , Molainių kaime. Telefonas pasiteiravimui: 8 676 22408. Interneto svetainė www.sodusultys.lt

Laukiame Jūsų Molainių sulčių spaudykloje!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: