Nemokama paskolų palyginimo platforma „Credit King“: norint sutaupyti, lyginti sąlygas – būtina

Augant vartojimo paskolų populiarumui, vis labiau atkreipiamas dėmesys į atsakingą skolinimąsi ir finansinį švietimą. Vienas iš būdų skolintis atsakingiau – nesiskolinti iš pirmo pasitaikiusio kredito davėjo, bet palyginti alternatyvas – įvertinti ir kitų kreditorių siūlomas paskolų sąlygas.

Akivaizdu, kad pildyti keletą paraiškų – laikui imlus procesas. Išeitį siūlo nemokama paskolų palyginimo platforma Credit King: vartotojui tereikia užpildyti vos vieną paraišką, pagal kurią platformoje, vienoje vietoje, pateikiami kredito davėjų pasiūlymai dėl norimos gauti paskolos.

Nepermokėkite: taupo laiką ir finansus

Credit Kingrinkodaros vadovės Viktorijos Masiulionytės teigimu, vartotojai, kurie priima sprendimą skolintis ir tai daro nepasilyginę skirtingų kreditų davėjų sąlygų – dažniausiai permoka. Paskolų pasiūlymų ieškojimas ir kruopštus įvertinimas neretai pareikalauja daug laiko bei pastangų. Credit Kingplatforma pasiūlymų gavimo procesą atlieka už vartotoją – šiam užpildžius vos vieną paraišką belieka sulaukti kredito davėjų pasiūlymų ir juos įvertinus – pasirinkti tą, kurio sąlygos vartotojui palankiausios. Tokiu būdu sprendimas dėl vartojimo paskolos, automobilio lizingo ar refinansavimo yra priimamas kur kas atsakingiau, tačiau nesugaištant daug laiko. Finale, dar ir sutaupant finansų – lyginant su sprendimu, kuomet renkamasi tik iš vieno skolintojo.

Credit Kingrinkodaros vadovė Viktorija Masiulionytė

Naudotis platforma paprasta ir patogu

Mes norime, kad vartotojai galėtų lengvai orientuotis paskolų rinkoje bei priimtų teisingus ir protingus sprendimus, įvertinę visus su paskola susijusius niuansus. Todėl mūsų užduotis buvo sukurti platformą, kuri būtų išskirtinai draugiška vartotojui, o naudojimasis ja – teiktų realią naudą.” – teigia V. Masiulionytė. Pasinaudoti Credit Kingplatforma išties paprasta: užsukus į interneto puslapį www.creditking.lt tereikia užpildyti vos vieną paraišką, pasirinkti, kokio tipo paskola reikalinga, nurodyti reikiamos paskolos dydį ir norimą grąžinimo terminą. Vartotojui naudojimasis platforma ir paraiškų pildymas – nieko nekainuoja. Svarbu pabrėžti, kad teikiami pasiūlymai nėra bendro pobūdžio: tai galutiniai, individualūs, pritaikyti kiekvienam vartotojui pagal asmeninius poreikius ir galimybes. Peržiūrėjus gautus pasiūlymus belieka pasirinkti sau tinkamiausią ir sulaukti pasirinkto kredito davėjo skambučio dėl sutarties pasirašymo. Credit Kingplatformos tikslas padėti klientams lengvai ir greitai išsirinkti palankiausius vartojimo paskolų, automobilių lizingo ir refinansavimo pasiūlymus.”, – sako V. Masiulionytė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: