Nemokamai aplankykime aplinkosauginius objektus Panevėžio rajone

Sekmadienį, birželio 5-ąją, minint Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną, Panevėžio rajono gyventojams ir svečiams duris į nuostabų gamtos pasaulį nemokamai atvers Pašilių stumbrynas ir Krekenavos regioninis parkas.

Panevėžio miškų urėdija kviečia unikaliame aplinkosauginiame objekte – Pašilių stumbryne – pasigrožėti stambiausiais laukiniais gyvūnais – Europos stumbrais.

Ekskursijos bus vedamos 10.00, 13.00 ir 16.00 val. Ekskursijos vadovas lankytojus supažindins su europinių stumbrų gyvenimu, papasakos daug įdomybių apie šiuos gyvūnus, kurie yra įrašyti ne tik į Lietuvos, bet ir į tarptautinę Raudonąją knygą.

Lankytojai galės gėrėtis stumbrais nuo dengtos pakylos – apžvalgos aikštelės, atsikvėpti naujose pavėsinėse šalia stumbrų aptvaro, ilgesnį laiką stebėti kaimenės gyvenimą, pasivaikščioti pažintiniais takais.

Sekmadienį nuo 9 iki 20 val. skelbiamas nemokamas ir Krekenavos regioninio parko lankymas. Čia bus galima pasigrožėti visais parko objektais: lankytojų centru, apžvalgos bokštu, pasivaikščioti “Pojūčių” ir Nevėžio upės slėnio pažintiniais takais, apsilankyti Upytės ir Bakainių piliakalniuose, Burvelių alkakalnyje, poilsiavietėse.

Pasaulinė aplinkos apsaugos diena – tinkamiausia proga kiekvienam pamatyti, kokia graži ir turtinga Lietuvos gamta, susimąstyti, kaip ją saugoti, kad tokia ir išliktų ateities kartoms. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija skelbia, kad nuo šiol Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną visoje šalyje aplinkosauginių objektų lankymas bus nemokamas.

 

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: