Nepraleiskite paskutinės galimybės pasigrožėti Senvagės fontanu

Nuo pat Panevėžio miesto gimtadienio, vykusio rugsėjo mėn. pradžioje, visus džiuginęs muzikinis fontanas atvėsus orams bus pradėtas demontuoti. Šį penktadienį ir šeštadienį nuo 21 iki 21.30 val. vyks paskutiniai fontano muzikiniai šviesų ir projekcijų pasirodymai.

Gyventojams ir miesto svečiams dar kartą primename, kad Senvagėje vis dar intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai, teritorijoje nėra apšvietimo, tad gyventojai privalo būti itin atidūs ir pasirūpinti savo saugumu. Dar kartą prašome fontano pasirodymo stebėjimui pasirinkti saugią, apšviestą stebėjimo vietą, vengiant ėjimo į rekonstruojamą Senvagę.

Planuojama, kad panevėžiečius ir miesto svečius muzikinis fontanas turėtų pradėti džiuginti kitąmet pavasarį, sušilus orams.

Net 36 metrų ilgio, beveik 18 metrų aukščio, plaukiojantis, sinchronizuotas, muzikinis šviesų ir projekcijų fontanas yra pats didžiausias, naujausias, efektyviausias ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Jame panaudota daug objektų, naujovių, įmontuota sudėtinga elektronika, integruotas išmanusis valdymas ir kt.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: