Nėra kūno laisvės – nėra proto laisvės (TV laida „PUIKIOS SAVIJAUTOS VADOVAS su Tadu Supronu”)

Šį trečiadienį „PUIKIOS SAVIJAUTOS VADOVAS su Tadu Supronu” laidos svečiuose lankėsi sporto treneris, subalansuotos mitybos specialistas Remigijus Janeliūnas.

,,Laidoje turime ypatingą žmogų, sąmoningą žmogų, sporto trenerį, subalansuotos mitybos specialistą, jogą, keturių vaikų tėvą, nuostabios žmonos vyrą, taip pat mano draugą ir partnerį žmonių sveikatingumo versle Remigijų Janeliūną“ – Sako laidos vedėjas Tadas.

Laidoje atskleistos tam tikros paslaptys apie arbatas, bei jų alternatyvas energetiniams gėrimams.

Vedėjas Tadas svečiui paruošęs specialią arbatą su tam tikrais prisiminimais. O arbata tik įrodė kaip sako Remigijus jog ,,Nebūtinai energetiniuose gėrimuose gali būti energija‘‘

Laidoje buvo išdėstyta pozicija apie tai, kada žmogus iš ties jaučiasi gerai bei kada žmogus gali savimi pasitikėti. Vienas motyvas – švarios mintys :

,,Gyvenimą susiejau su pagalba žmonėms tiek fizine tiek emocine nes tai yra pagrindinis kuras mūsų gyvenime. Jeigu mes jaučiamės gerai, jeigu mūsų mintys švarios, jeigu mūsų kūnas yra stiprus-  mes savimi pasitikime‘‘ – Sako Remigijus

Laidoje galime rasti atsakymus į šiuos bei panašius klausimus : ar arbata gali naikinti riebalus, ką daryti kad jaustumėmės geriau, kaip teisingai išsikelti tikslus, kas ir kaip išbalansuoja miego ritmą, kodėl svarbus miego laikas, kaip išmokti keltis anksčiau bei kaip atrasti kūno laisvę.

“Puikios savijautos vadovas su Tadu Supronu“ laidos rodoma kiekvieną trečiadienį 19:00.

Miglė Rastauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: