Nerealūs „Ąžuolo“ moksleiviai stebino savo talentais

Dažnai, vaikščiodami mokyklos koridoriais net neįtariame, kokie talentai yra šalia mūsų.  Turime daugybę gabių, protingų, įdomių vaikų. Tereikia juos truputį pastūmėti, padrąsinti…

Todėl 2019 12 02 „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko 5 – 7 klasių talentų konkursas „Nerealieji“. Tai buvo Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto  „Gražūs darbai – šaunūs vaikai 2019“ etapas.

 Konkursą vedė 8b klasės moksleivės Gabija Sinkevičiūtė ir Mintarė Gustevičiūtė. Visos klasės paruošė prisistatymus, talentą bei dalyvavo erudicijos konkurse. Vaikai buvo kūrybingi ir drąsūs.  Aštuntų klasių moksleiviai renginį vedė bei pristatė pačių sukurtą šokį.

Žiūrovai galėjo pamatyti šokius, dainas, pasirodymus su muzikiniais instrumentais.  Vaikai labai stengėsi parodyti ką turi geriausio. Erudicijos konkurse vaikai atsakinėjo į vairius klausimus. Reikėjo ne tik žinių, bet ir greitos reakcijos.

Šiais metais talentų konkurso „Nerealieji“ nugalėtojais tapo 6c klasės moksleiviai.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais, o „Nerealioji“ klasė pagrindiniu prizu, kurį įteikė vertinimo komisija.

Moksleiviai sutartinai tvirtino, kad renginys buvo smagus, todėl manome, kad jis tikrai ne paskutinis mūsų mokykloje.

Paruošė socialinė pedagogė Jūratė Nemanienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: