Nerijus Juška įsižeidė suabejojus jo vyriškumu

Telšių kapitono kėdė baleto primarijui Nerijui Juškai ima apkarsti – LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ finalo filmavime jam teko nuryti ne vieną nemalonią situaciją. Nebe pirmą kartą jam nuotaiką sugadina radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus provokacijos – kartą jis net atsisakė vykdyti jų užduotis, motyvuodamas tuo, kad daryti iš savęs durnių – ne jam.

Šį kartą radistų provokacija laidos dalyvius pasiekė net iš JAV – ten besilankantys vaikinai domėjosi, ar Amerikos lietuviai pažįsta miestų kapitonus, ir ką apie juos mano. Nors Plungės kapitono Manto Stonkaus ir Klaipėdos kapitono Giedriaus Savicko nuotraukos didesnių keblumų nesukėlė, tačiau išvydus Nerijaus Juškos atvaizdą, žmonės jo dažnai neatpažindavo, arba palydėjo tikrai nekokiais komentarais.

„Kažkaip… labai nevyriškas“, – pakomentavo vienas Amerikos lietuvis. „Man tokie vyrai su timpėm – ne kažką…“ – jam pritarė ir kalbinta mokyklinio amžiaus mergaitė.

„Na, matosi, kad išvažiavę į Amerika su aukštąja kultūra prasilenkia… Jiems ten nebent Cicinas eina“, – į komentarus vėliau atsakė N. Juška, pradėjęs vardinti ir savo argumentus, kodėl balerūno profesija nėra nevyriška. „Tai – meno šaka, kurioje yra iš šuolių į aukštį, ir į tolį, ir sunkumų kilnojimų, o dar visa tai reikia daryti su šypsena… Taip kalbėti gali tik tie, kurie patys nebandė to daryti“, – akivaizdžiai įsižeidęs vardijo baleto primarijus.

Galbūt šis susierzinimas prisidėjo ir prie dramatiškos filmavimo pabaigos, kai N. Juška ir visi Telšių sirgaliai tiesiog išėjo iš filmavimo aikštelės – taip telšiškiai reagavo į laidos rengėjų sprendimą diskvalifikuoti komandą už taisyklių pažeidimus. Kaip tokia drama atsispindės galutinėje taškų lentelėje? Žiūrėkite ir balsuokite šį sekmadienį laidos „Lietuvos supermiestas“ finale.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: