Net trys režisieriai išbandė save naujame amplua

Žinomi Lietuvos kino režisieriai – Tadas Vidmantas, Donatas Ulvydas ir Emilis Vėlyvis – laikinai atsidūrė sau neįprastoje barikadų pusėje. Visi trys išbandė save aktorių kailyje „Go3“ originalaus turinio seriale „Pats brangiausias serialas“.

Tiesa, pasak T. Vidmanto, jam ši patirtis prieš kameras nebuvo pirmoji.

„Atsidurti prieš kameras man nebuvo visiškai nauja patirtis. Vaikystėje apie 5 metus esu vaidinęs teatre. Be to, kai gyvenau Londone, lankiau vaidybos prieš kamerą kursus. Asmeniškai man labiau patinka režisuoti, o ne būti režisuojamam. Ateityje galimai sutikčiau vaidinti savo paties filme ar seriale, arba vėl pas kolegą Emilį“, – sako tvirto „NE“ aktoriaus rolei neištaręs T. Vidmantas.

Pasak kito žinomo režisieriaus D. Ulvydo, jis, sulaukęs kolegos skambučio, nedvejodamas sutiko pagelbėti.

„Šmaikščiai sakant, manau, kad dauguma režisierių nors kartą yra pagalvoję, kad vieną ar kitą vaidmenį galėtų suvaidinti geriau. O jeigu rimtai, kai kolega skambina, aš net nekvestionuoju, ar tikrai reikia, arba neklausinėju, ar tikrai mane gražiai nufilmuosi, kaip kartais pasitaiko su kai kuriais aktoriais. Mano pasirodymas ekrane buvo tik akimirka ir aš nelaikyčiau to pilnu aktoriniu pasirodymu. Turbūt tikras mano, kaip aktoriaus debiutas, dar yra kažkada prieš akis“, – šmaikščiai atviravo D. Ulvydas.

O štai vienas iš „Pats brangiausias serialas“ režisierių, E. Vėlyvis, žiūrovus juokdamasis nuramino, kad jo pasirodymas ekrane šįkart tikrai neužsitęs.

„Galiu nuraminti.  Mano pasirodymas ekrane buvo tik epizodinis ir grynai saviironiškas. Kaip teigė kolega, serialo režisierius D. Vilčinskas, man visai pavyko. Galbūt sumelavo (juokiasi). Nesu aktorius ir vargu ar man pavyktų suvaldyti rimtesnį vaidmenį, taigi aš visada mieliau renkuosi kėdę kitoje kameros pusėje“, – atskleidė režisieriumi mieliau būti norintis E. Vėlyvis.

Serialo anonsas: https://bit.ly/3tCBN8j

Kaip režisieriams sekėsi vaidinti ir jų vaidmenis įvertinti žiūrovai galės pažiūrėję „Patį brangiausią serialą“ per naujos kartos televiziją „Go3“ – https://apie.go3.lt/patsbrangiausiasserialas .

Režisierių E. Vėlyvio ir D. Vilčinsko „Pačiame brangiausiame seriale“ pagrindinius vaidmenis atlieka puikiai pažįstami aktoriai: Andrius Žiurauskas, Leonardas Pobedonoscevas, Viktorija Streičia, Romuald Lavrynovič, Saulė Sakalauskaitė, Ineta Stasiulytė, Karina Stungytė, Donatas Šimukauskas, Vita Šiaučiūnaitė, Rimantė Valiukaitė. Žiūrovai išvys ir  kviestinius svečius – Egidijų Dragūną-Sel‘ą, Žilviną Tratą, Sakalą Uždavinį, Tomą Vaškevičiūtę ir kt.

„Pats brangiausias serialas“ – absurdo istorija apie išprotėjusius lietuviškų serialų gamintojus ir jų kasdienius iššūkius. Nuo isteriško fanatizmo ir meilės profesijai iki absoliutaus cinizmo ir žvėriškai komiško kriminalo. Tai yra tarsi amžina drama, kuri už kadro yra žymiai įdomesnė nei žiūrovai mato savo ekranuose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: