Net Velykos neatbaidė girtų vyrų sėsti prie mašinos vairo

Sekmadienį kol vieni tautiečiai laukė Kristaus prisikėlimo šventės – šventų Velykų ar jas šventė, kiti netgi gerokai padauginę alkoholinių gėrimų napabijojo sėsti prie automobilio vairo.

Sekmadienį apie 2 valandą Panevėžio rajone Panevėžio seniūnijos Šauklių kaime niekada vairuotojo pažymėjimo neturėjęs ir dar gerokai ant kamščio užmynęs 1986 metais gimęs vyras, vairuodamas automobilį „Fiat Scudo“ nepasirinko saugaus vairavimo greičio, kelio posūkyje nesuvaldė mašinos, nuvažiavo į šalikelę ir kelis kartus vertėsi. Neblaivus vairuotojas rimtesnių sužalojimų nepatyrė ir net sugebėjo pasišalinti iš įvykio vietos, tačiau netrukus buvo sulaikytas ir kuriam laikui uždarytas į areštinę.

Labiau nepasisekė irgi neblaiviam 1996 metais gimusiam „Fiat“ keleiviui. Jis dėl įvairių sužalojimų ir sumušimų buvo  perduotas medikams.

Jau po pietų apie 16 valandą Panevėžio rajone Krekenavos seniūnijos Švenčiuliškių kaime kelyje Krekenava-Ramygala buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurį vairavo 1995 metais gimęs rajono gyventojas. Jis pirmu pūtimu į alkoholio matuoklį pripūtė 2,06, o antru – net 2,26 promilės. Kadangi vyras elgėsi adekvačiai ir mandagiai dėl karantino jis nebuvo sulaikytas.

Apie 20.15 val. Panevėžyje J.Janonio gatvėje prie automobilio „Renault Partner“ vairo įkliuvo girtas 1961 metais gimęs panevėžietis. Jam nustatytas 2,28 promilės girtumas. Dėl karantino metu taikomų saugumo priemonių jis irgi išvengė nors ir trumpo sulaikymo.

Nepaisant skirtingų aplinkybių, visų trijų alkoholio ir vairavimo mėgėjų laukia baudžiamoji atsakomybė.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: