Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-25

Netikėtas faktas apie M. Katlerį ir J. Nainį: kas sieja šiuos du žinomus vyrus?

Populiariausias TV3 žaidimas „galvOK“ išbandė jau ne vienos garsios šeimos stiprybę, o šį šeštadienį vienas prieš kitą į kovą stos pramogų pasaulio numylėtiniai, Jonas Nainys ir Simona Nainė. Abu jie ne tik įsitrauks į žaidimą, bet ir pasidalins dar niekam negirdėtais faktais iš savo gyvenimų.

Simona ir Marijonas žais vienoje komandoje, o daug panašumų radę Jonas ir Mantas bandys juos įveikti ir į sukčiausius klausimus atsakyti priešingoje komandoje.

Prieš kelias savaites Nainiai minėjo ypatingą progą – 8-ąsias savo vestuvių metines. Vis dar pakilių nuotaikų lydimi sutuoktiniai laidoje neslėps vienas kitam šiltų jausmų, o Andriui Žiurauskui pasiteiravus, kurioje srityje žmona yra stipriausia, Jonas iškart atsakys už ją: „Santykiai!“

„Šiandien Jonas vietoje gėlių galėtų leisti man laimėti“, – juokaus Simona, o jos komandos kapitonas M. Mikutavičius pridės, kad jei Jonas žmonai laimėti visgi neleis, kitų vestuvių metinių gali jau ir nebebūti…

Mantas ir Jonas, besirinkdami pirmąjį žaidimo klausimą, ras nemažai juos vienijančių detalių. Pasirodo, kad abu jie yra kilę iš Pasvalio krašto. Tačiau net ir tai – ne vienintelis  juos siejantis dalykas. „Mūsų mamos yra kartu dirbusios toje pačioje kirpykloje“, – nustebins Jonas.

S.Nainė taip pat pasidalins dar niekam nežinomu faktu apie save. Gavus klausimą apie dulkių siurblį, drabužių kūrėja atskleis, kad anksčiau juos yra pardavinėjusi telefonu, tad apie jų galingumą ir įvairiais specifikas žino išties nemažai.

Šio šeštadienio laidoje įvyks ir dovanų lietus, tačiau šįkart apdovanoti bus ne svečiai ar kapitonai. Gražus M. Mikutavičiaus gestas bus sutiktas audringais plojimais, o kas tiksliai įvyko – pamatysite laidoje.

Vis dėlto šį vakarą lauks ir daugiau staigmenų. „galvOK“ pasirodys žinomas vyras, retai besilankantis Lietuvoje. Čia, kartu su savo grupe, jis sukurs tikrą šou, kuris privers dainuoti kartu ir svečius, ir publiką.

Kodėl vienas klausimas M. Katleriui primins kelionę, į kurią labai norėjo leistis su savo mylimąja Aiste? Koks produktas anksčiau JAV vaistinėse būdavo parduodamas kaip vaistas nuo bet kokių nervinių negalavimų? Kas lėmė daktariškos dešros pavadinimą?

Atsakymai į visus klausimus – jau šį vakarą, laidoje „galvOK“ 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: