Netikėtas gyvenimo pasirinkimas: Nuo kariuomenės iki foto modelio

Ievos – Gražinos biografija savita. Ji drąsi, energinga. Savo svarbiausius gyvenimo sprendimus padarė – po tarnystės kariuomenėje. Netipinei  merginai veikla tapo atspirties taškas jaunos ir talentingos merginos gyvenime, ryžtingas charakteris padėjo atsakyti, ką toliau mergina nori veikt. Įdomu tai, kad po jėgos, atkaklumo, vyriškumo reikalaujančios veiklos ji pasuko itin moteriško, žavinčio užsiėmimo link. Foto modelio kelias  glūdėjo senai  Ievos – Gražinos širdyje, tačiau išdrįsti tuo keliu eiti mergina pasiryžo tik dabar.

Apie pasirinkimus, kurie gali nuvesti netikėtais keliais, tarnystę kariuomenėje, sunkumus ir atradimus ir pradedamą fotomodelio kelią Ieva – Gražina pirmą kartą atvirai papasakos spaudai. Pirmasis merginos interviu, tikimasi, kad įkvėps ir kitus nebijoti rinktis nestereotipinius gyvenimo sprendimus, jei tai geriausias kelias atskleisti savo gebėjimus ir rasti veiklą,  kuris teikia džiaugsmą.

Ar buvo toks momentas jūsų gyvenime, kuris paskatino pasukti į modelio pasaulį?

Taip, buvo. Manau, kad visada būna sudėtinga, kai renkiesi ne masinę profesiją. Tokį pasirinkimą lydi abejonės, galvoji, kaip reaguos pažįstami, artimi žmonės.   Man buvo paprasčiau, nes aš jau turėjau patirtį, kad jei parodai ryžto, ir aplinkos žmonės labai greitai susitaiko su sprendimu. Iš pradžių svarsčiau, paprasčiausiai ieškojau būdo, kuris leistų išreikšti tikrumą, mano žmogišką prigimtį. Kartą atėjo mintis, jei nepradėsiu siekti savo tikslo, niekada nieko ir nepasieksiu.  Taip nusprendžiau padėti tašką abejonėms ir pradėti kažką naujo savo gyvenime.

 Kaip atpažinti savo pašaukimą gyvenime?

Pašaukimas labai platus žodis. Sako reikia turėti tris hobius, vieną, kuris tave palaiko formoj,  sekantį ,kuris suteikia materialinę gerovę ir vieną, kurį tau širdis parodys. Manau,  savo kelią galima surasti,  tik gyvenant, klystant ,mokantis,  kuriant savo geriausią versiją. Nėra stebuklingo recepto,  yra patirtis, kuri tave veda keliu tikslų ir pašaukimo link. Kiekvieno veiklos pradžia unikali.

 Kokia buvo jūsų vaikystė ir kiek joje galbūt buvo mados?

Na, esu paprasta kaimo mergaitė, kuri nuo mokyklos laikų gyvena mieste. Kadangi gyvenau apsupta gamtos, turiu tvirtą ryšį su mus supančiu pasauliu. Noriu atnešti kažką ypatingo į kiekvieno širdį, manau, tai ir yra mada – neišeiti iš mados,  palikti pėdsaką po savęs.

  Ar ši veikla gali tapti jūsų gyvenimo tikslu?

Tikrai taip. Visada reikia matyti perspektyvą ir turėti sveikų ambicijų, svarbu atiduoti save 100% ir nepralaimėsi,  o įgausi neįkainojamos patirties.

Buvote susijusi su kariuomene, sakykite, kiek tai turėjo įtakos jūsų pasirinkimui?

Kariuomenė labai gražus ir vertingas gyvenimo etapas, vertinu ir esu dėkinga už man suteiktą galimybę būti jos dalimi, labai daug išmokau, bet tai tuo nesibaigia. Dabar atėjo laikas mokytis prisitaikyti civiliniame pasauly,  perduoti žinutę, kad grožis slypi mūsų mintyse – mumyse, tai yra emocija, kurią noriu pateikti per objektyvą.

 Kaip kariuomenė pakeitė jūsų asmenybę ?

Sutvirtino charakterį, leido pasireikšti laukinei, karingai prigimčiai,  išmokė daug kantrybės, orientacijos į tikslą – nėra laiko dvejonėms, pats puikiausias metas atlikti sprendimą –  čia ir dabar. Komandiškumas ir veržlumas, daug sudedamųjų, kurios pavertė mane žmogumi, kuriuo esu šiandien.

 Kas jums yra mada ir koks žmogus jums atrodo madingas?

Kaip ir prieš tai minėjau, mada – tai neišeiti iš mados. Manau,  tai reiškia būti savimi ir išreikšti pasaulį kaip matau aš,  žinoma,  visi matome skirtingai ir tai yra labai gerai,  nes tai padeda neprarasti unikalumo, išsaugoti savo stilių, pritaikyti madą sau ir pagal savo skonį. Mada – tai pritaikymas, to, kas tau yra siūloma, pasirinkti tai, kas tinka tau asmeniškai.

 Mados pasaulyje esate naujokė, kokia nešama jūsų žinutė bus visuomenei?

Noriu pasakyti,  kad kiekvienas esam vertas, pasiekti, ko trokštam, kad mūsų elgsena yra mūsų atspindys. Savo darbu noriu parodyti, kad pagarba, meilė sau ir viskam, ką darai yra tavo atspindys, mada kuriama kartu, kažkas pasidalina savo fantazija, o kažkam prabunda fantazija ir noras atsinaujinti!

Atskleiskite, kaip išdrįsti rinktis savo svajonę gyvenime? Ko tikitės iš foto modelio veiklos?

Manau, jei žmogus mano, kad to nusipelnė ir yra vertas, visada sieks ir darys, likimas mėgsta užsispyrusius žmones. Na, o jei esi pilnas baimių ar vis randi svarbesnių dalykų, kuriuos reikia atlikti, vadinasi, ne taip ir nori, nes tam, kas svarbu tavo asmenybei, visada atsiras laiko,  to net paneigti negalima,  juk visada atsiranda laiko pavalgyti, pažiūrėti televizorių,  kompiuteriniams žaidimams,  draugams,  visiems skirtingai Išvada – jei labai nori, tai Tavo.

Tikiuosi, visų pirma,  atlikti darbą, atiduodama save pilnai. Manau, pats darbas ir parodys rezultatus. Ko išmokau gyvenime, kad tikėtis kažko nereikėtų, reikia dirbti ir žinoti, ko esi vertas, kas yra pagarba sau ir kitam ir turėsi pilnavertį gyvenimą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: