TV3 nuotr.

Netikėtas pasiūlymas atnešė sėkmę: aktoriaus karjerą A. Kišūnas iškeitė į darbą nekilnojamo turto srityje

Sėkmingą karjerą pradėjęs teatre ir ne kartą žibėjęs mūsų televizijos ekranuose, šiandien aktorius Antanas Kišūnas darbo vaisius dažniau raško visiškai kitoje – nekilnojamo turto – srityje. Ir nors pastaroji iš pradžių jo nežavėjo, šiandien Antano karjera yra šovusi į aukštumas. Apie tai, kas paskatino kardinaliai pakeisti savo gyvenimą, jau šį šeštadienį žinomas vyras papasakos  ir TV3 laidos „Sėkmės istorijos“ žiūrovams.

Vos tik baigęs vaidybos studijas, beveik trejus metus Antanas vėliau praktikos sėmėsi Šiaulių dramos teatre. Būtent čia jis netrukus suvokė, jog ne visai žino, ko nori iš gyvenimo, tad laimės ieškoti išvyko į sostinę.

„Galvojau, kad gal išvažiavus į didesnį miestą atsivers daugiau galimybių. Norėjau gyvenimą susieti su teatru, ir kartu dirbti kokį kitą darbą. Susiklostė taip, kad iš pradžių tai buvo renginių organizavimas. Renginiai bankrutavo, užsidarė, kaip ir visa kita per krizę, ir tada draugų pagalba, vieno pokalbio metu, išsivystė idėja apie tai, kad galbūt galėčiau išmėginti savo jėgas nekilnojamam turte“, – apie savo kelią pasakos laidoje A. Kišūnas.

Toks prieš 12 metų gautas darbo pasiūlymas Antano iš pradžių nesužavėjo, nes apie nekilnojamą turtą jis neišmanė ničnieko. Tačiau Lietuvą sukausčiusi krizė vyrą privertė imtis net ir tokio darbo. O tada, vieną kartą pabandęs, Antanas suprato, jog jam puikiai sekasi. Netrukus vienas pareigas keitė kitos, kol galiausiai jis pakilo iki vadovaujančių pozicijų. Tačiau net ir tada Antanas nesustojo – nusprendė įkurti savo paties nekilnojamo turto agentūrą.

Padaręs sėkmingą karjerą nekilnojamo turto srityje, Antanas neapleido ir savo pirmosios aistros – teatro. Pasak vyro, nuo pat mažų dienų jis mėgo aplinkinių dėmesį ir džiaugdavosi kiekviena galimybe vaidinti. Šios savybės, įgūdžiai ir pomėgiai niekur nedingo, tad laisvu nuo darbo agentūroje metu, save realizuoti jis skuba į Kauno kamerinį teatrą.

Galima sakyti, kad šiandien Antanas turi viską, apie ką kadaise svajojo – vaidina teatre ir džiaugiasi puikiais nuosavo verslo rezultatais, taip pat visada labai noriai dalinasi savo, kaip nekilnojamo turto profesionalo, įžvalgomis: „Geriausias patarimas visiems, kurie nori pirkti nekilnojamą turtą šiandien, rytoj ar norėjo vakar, skamba taip – jeigu tas turtas jums būtinas ir jums jo reikia, pats geriausias laikas pirkti yra dabar.“

Už Baltijos šalių mažmeninę bankininkystę atsakinga Rūta Ežerskienė pritaria Antano minčiai, jog nekilnojamą turtą reikėtų pirkti tada, kai jo jums tikrai reikia. Taip pat, norint išsaugoti savo santaupų vertę ir papildomai uždirbti, yra ir kitų investavimo galimybių. Pasak ekspertės, dažnai  išgirstame įvairių mitų apie tai, jog norint pradėti investuoti, reikia turėti daug pinigų.

„Iš tikrųjų, tai – netiesa. Yra įvairių platformų, kuriose galima pradėti investuoti nuo visiškai mažų sumų ir tai daryti periodiškai. Galima rinktis iš daugybės įvairių fondų, pradedant nuo mažiau patyrusių investuotojų labiausiai pamėgtų nebrangių indeksų fondų, ir baigiant aktyviai valdomais akcijų ir obligacijų fondais. Prieš pradėdami, ypač jei nuspręsite investuoti periodiškai, nedidelėmis sumomis, išsinagrinėkite, kokie jums bus taikomi mokesčiai – įsitikinkite, kad jie nėra neproporcingai dideli tikėtinos grąžos atžvilgiu. Taip pat, verta pasidomėti ne tik įkainiais ir nuolaidomis, bet ir kaip, kur ir kas saugos jūsų pinigus ir vertybinius popierius. Ar jie bus saugomi banke, kuriam taikomi ES standartai, reglamentuojantys vertybinių popierių laikymą, indėlių garantijas, ar pervedami ir saugomi jums nežinomų tarpininkų. Jei abejojate dėl tinkamiausio sprendimo ar nepasitikite savo investavimo žiniomis, visuomet verta pasikonsultuoti su specialistais“, – pataria R. Ežerskienė.

Daugiau apie kardinalius A. Kišūno karjeros pokyčius ir geriausius būdus investuoti – jau šį šeštadienį, laidoje „Sėkmės istorijos“, 9.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: