Bendruomenės naujienosReporteris

Netradicinė pamoka „Ruduo miške“

Graži rudens popietė atviliojo Panevėžio “Ąžuolo” progimnazijos jaunojo miško bičiulio būrelio “Miško meistreliai” narius ir jų bendraamžius – 6a klasės mokinius į Žaliosios girios poilsiavietę “Vilktupis“. Čia, natūraliame gamtos prieglobstyje, vyko netradicinė pamoka „Ruduo miške“. Pamoką vedė Panevėžio miškų urėdijos miškotvarkos inžinierius Vidas Petrauskas. Miško žinovas įdomiai pasakojo apie kasdieninius miškininkų rudens darbus, apie pasikeitimus, rudenį vykstančius gamtoje – kodėl miško medžiai nusivelka savo apdarus, kaip paukščiai ir žvėreliai ruošiasi artėjančiam žiemos baltajam badui.

Pamoka gerokai užsitęsė – mokiniai pasinaudojo susitikimo galimybe ir miškotvarkos inžinierių Vidą Petrauską pilte užpylė jiems rūpimais klausimais apie Žaliąją girią ir jos tikruosius šeimininkus – žvėris ir paukščius.

Pamokos metu jaunieji gamtos bičiuliai patobulino ir praktinius įgūdžius: Jaunojo miško bičiulio būrelio vadovas Romas Kupčinskas pamokė mokinius, kaip teisingai ir saugiai užkurti laužą. Suliepsnojus kaitriam laužui buvo malonu pasimėgauti jo skleidžiama šiluma. Netrukus po poilsiavietę pasklido ir skanus keptų dešrelių kvapas…

Netradicinės pamokos ir renginiai gamtoje visada žavi mokinius, praturtina juos ir palieka pačius geriausius įspūdžius.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button