Aplinkos apsaugos departamento nuotr.

Nevėžyje ties pėsčiųjų tiltu pastebėti teršalai

Šiandien Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio aplinkos apsaugos inspekcijai atsakingas pilietis pranešė, kad Nevėžyje ties pėsčiųjų tiltu bėga teršalai, panašūs į naftos produktus. Į vietą nuvykę pareigūnai nustatė, kad teršalai į upę patenka iš paviršinių nuotekų išleistuvo.

Aplinkosaugininkų iškviesti Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai nedelsdami pastatė užtvarą ir taršą naftos produktais neutralizavo skaidikliu.

Atlikdami tyrimą, Panevėžio AAI pareigūnai apžiūrėjo paviršinių nuotekų surinkimo šulinius, esančius J. Janonio gatvėje veikiančių įmonių teritorijose, ir taršos nenustatė.

Tarša naftos produktais pastebėta šioje gatvėje esančiuose nuotekų surinkimo šuliniuose.

„Dar kartą primename vairuotojams, kad vienas lašas naftos turinčio skysčio užteršia vandens paviršiaus plotą, apimantį apie 9 kv. m. O Panevėžyje visi skysčiai nuo gatvių nuteka tiesiai į Nevėžį. Todėl labai prašom elgtis atsakingai ir nevažinėti techniškai netvarkingomis transporto priemonėmis, o pastebėjus gatvėse ar kiemuose nutekančius skysčius, imtis priemonių jiems neutralizuoti“, – sako Panevėžio AAI viršininkė Ieva Jakupkaitė.

Aplinkos apsaugos departamento inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: