TV3 nuotr.

„(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams Antanui ir Gabrielei – romantiška staigmena: kuris pripažins, kad jausmai nedingo?

Žiūrovų pamiltas TV3 ir Go3 vasaros projektas „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ artėja prie pabaigos. Prabangioje Tenerifės viloje gyventi liko vos 6 dalyviai. Visi jie svajoja apie pergalę, tačiau laimėti gali tik vienas, o kas taps tuo vieninteliu, sužinosime jau šį ketvirtadienį.

Tačiau ir iki tol gyvenimas viloje virte verda. Praėjusios savaitės iškritimo vakaras sumaišė visas kortas. Žiūrovai nusprendė, kad vilą turėtų palikti Darjušas, o patys dalyviai atsisveikino su Dovile. Tai ypatingai palietė Justiną – pastarasis su mergina ne tik kas naktį kartu užmigdavo, bet ir nevengė parodyti savo jausmų.

„Man jos labai trūksta. Atsigulę miegoti visuomet pasikalbėdavome, aš ją apsikabindavau. Tačiau stengiuosi nesigraužti – nenoriu liūdėti“, – sako Justinas, o žiūrovai šio pirmadienio laidoje išvys, kas prieš miegą jam kompaniją palaiko dabar.

Viloje, nors įtampa dėl paskutinės savaitės vis auga, netrūksta ir linksmybių. Tiesa, ne visos jos baigiasi taip, kaip buvo planuota… Justinas ir Gabrielė nuspręs vienas kitam iškrėsti pokštus, tačiau juoko čia bus mažai. Justinas užsitarnaus Gabrielės nepasitenkinimą, o vėliau, kerštaudama vaikinui, ji ir pati perlenks lazdą. Ar tokie įvykiai neapkartins realybės šou dalyvių gyvenimo?

Daugelį vis dar domina ir pačioje projekto pradžioje užsimezgęs Gabrielės ir Antano ryšys. Jei iš pradžių atrodė, kad jiedu vienas kitam jaučia simpatiją, po lemtingo bučinio viskas pasikeitė. Antanas buvo griežtas – neverta gadinti geros draugystės romantiškais jausmais.

Tačiau šio pirmadienio laidoje Antanas ir Gabrielė sulauks netikėtos staigmenos – užtarnauto romantiško vakaro restorane tik dviese. Galbūt vakarienė juos ir vėl suartins, ir jiedu nustos kartoti, kad yra tik draugai? „Nėra taip, kad man tos simpatijos nebėra. Aš vis tiek kažką dar jaučiu. Man taip greitai viskas nedingsta. Bet tai yra normalu – mes miegame viename kambaryje, mes kartu atsikeliame, kartu einame miegoti“, – pripažins Gabrielė, tačiau ką jai į tai atsakys Antanas?

Ir vis dėlto didžiausia intriga – jau rytojaus laidoje įvyksiantis realybės šou pusfinalis, po kurio liks tik 3 dalyviai. Projekto nugalėtojas, kuris paaiškės jau ketvirtadienį, bus apdovanotas ne tik likusiu priziniu fondu, kurį dalyviai leido viso šou metu, bet ir išskirtine galimybe savaitei su dar trimis draugais apsistoti prabangiuose, saloje esančiuose apartamentuose.

Intrigų kupiną realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ stebėkite 24/7 per Go3 ir pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: