Niekas nežino, kur dingo STT pažyma apie Eriką Druskiną

Visų laikų garsiausias Anykščių krašto režisierius laimėjo konkursą į Rokiškio miesto Kultūros centro direktoriaus postą. Tačiau jau tuoj bus mėnuo, kai laimėjimas įžymybei neduoda jokios naudos.

Rokiškio valdžia vakar kreipėsi į STT su paklausimu, kur pažyma, dėl E. Druskino tinkamumo vadovauti Kultūros centrui (pagal naują tvarką tokia pažyma yra būtina). Tarnyba atsakė, kad pažyma išsiųsta prieš dvi savaites. Nei pažymos siuntėjai, nei jos gavėjai dokumento turinio nekomentuoja. Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis „Nykščiai.lt“ sakė, jog jam žinomi režisieriaus „keliai ir klystkeliai“, tačiau tam Rokiškis kol kas nekreipia dėmesio. „Jei tai aikštinga asmenybė ir nepritapo Anykščiuose bei Širvintose, tai dar nereiškia, jog mes turėsim problemų. Kaip tik, tai gali būti žmogui gera galimybė atsiskleisti… Jei dirbs blogai, nutiks taip kaip ir kaimyniniuose rajonuose“, – mintimis apie naują darbuotoją dalinosi A. Vagonis.

Šiuo metu E. Druskinas laukia ne tik STT pažymos, bet ir bylinėjasi su Širvintų rajono mere Živile Pinskuviene. Režisierius jaučiasi iš darbo Širvintose atleistas neteisėtai.

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: