Nuotr. šaltinis: jdsports.lt

Nike ir Puma – geriausi prekės ženklai

Gatvės stiliaus pasaulyje, kuriame kiekvienas drabužis yra ne tik garderobo dalis, bet ir individualumo išraiška, JD Sports į pirmą vietą iškelia du kultinius prekės ženklus: Nike ir Puma. Šios gatvės stiliaus ikonos ne tik apibrėžia šiuolaikines tendencijas, bet ir atspindi unikalią miesto kultūros dvasią, derindamos patogumą ir naujienas su nepakartojamu charakteriu.

Nike — miesto stiliaus revoliucija

Nike – tai ne tik prekės ženklas, tai tikra revoliucija miesto stiliaus pasaulyje, jau dešimtmečius formuojanti streetwear‘o stilių. Nuo kuklios pradžios, kai Billas Bowermanas ir Philas Knightas pakeitė sportinės avalynės perspektyvą, Nike tapo drąsos, naujienų ir gatvės kultūros simboliu. Šis prekės ženklas ir toliau apibrėžia miesto stilių, kurdamas avalynę, kuri ne tik diktuoja tendencijas, bet ir įkvepia įvairias kartas išreikšti save ir ieškoti savo kelių miesto labirintuose.

Legendiniai Air Max su revoliucine amortizacijos technologija ne tik pakeitė žaidimo taisykles kalbant apie patogumą, bet ir tapo gatvės ikona. Minimalistinis Air Force 1, idealiai tinkantis tiek prie sportinės, tiek prie laisvalaikio aprangos, žavi savo paprastumu ir universalumu, tapdamas neatsiejama miesto kraštovaizdžio dalimi.

Jordan linijos negalima pamiršti, nes ji yra daugiau nei avalynė. Šie batai yra krepšinio kultūros ir gatvės stiliaus simbolis. NBA legenda Michaelas Jordanas kartu su Nike sukūrė ne tik naują kedų seriją, bet ir kultūrinį reiškinį, peržengiantį sporto ribas.

https://www.jdsports.lt/nike-air-force-1

Apžiūrėk naujausią Nike kolekciją JD Sports parduotuvėje, kuri puikiai tinka dinamiškam gatvės stiliaus pasauliui. JD Sports rasi ne tik naujausias tendencijas, bet ir inovatyvias technologijas, kurias Nike nuolat tobulina. Pradedant patogiais bėgimo batais, universaliais kedais idealiai tinkančiais kiekvienai dienai, ir baigiant aukštųjų technologijų sportiniais modeliais – kiekviena Nike pora yra daugiau nei tik avalynė. Tai nuolatinio naujovių siekio ir prisitaikymo prie dinamiško miesto tendencijų mėgėjų gyvenimo būdo manifestas.

Puma — modernumas ir tradicijos gatvės stiliuje

Puma pristato gatvės stiliaus drabužius ir avalynę, kurie atspindi miesto dvasią ir naujoves. Giliai įsišaknijęs sporto tradicijose, šis prekės ženklas iš naujo apibrėžia gatvės stiliaus sąvoką, siūlydamas aprangą, kuri yra ne tik funkcionali, bet ir drąsiai pabrėžia nešiotojo individualumą. Puma kolekcija JD Sports – tai ne tik gaminiai, bet ir miesto tapatybės išraiška, kurioje klasikiniai motyvai derinami su moderniu požiūriu į dizainą.

JD Sports asortimente rasi legendinių Puma modelių, kuriuose laikui nepavaldus dizainas dera su miesto dvasia. Šios linijos priekyje – klasikiniai Suede batai, tapę streetwear‘o ikona. Dėl madingo, bet paprasto dizaino jie tinka prie bet kokios gatvės aprangos.

Nuotr. šaltinis: jdsports.lt

Tuomet turime modernųjį RS-X, kuris mus nukelia į streetwear‘o ateitį. Jų futuristinis dizainas, derinamas su naujoviškomis technologijomis, užtikrina ne tik tradicinio dizaino ribas peržengiantį miesto stilių, bet ir komfortą. RS-X yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori būti žingsniu prieš tendencijas ir nustatyti naujas gatvės mados kryptis.

Nepamiršk ir laisvalaikio stiliaus Cali – puikios kasdienės avalynės. Dėl savo nepriverstinio gatvės stiliaus ir universalumo jie idealiai tinka bet kokiai progai – nuo atsitiktinių susitikimų su draugais iki savaitgalio nuotykių mieste. Cali puikiai atspindi Puma filosofiją ir įrodo, kad klasika gali derėti su modernumu.

Kiekvienas Puma kolekcijos produktas, kurį rasi JD Sports, yra platesnės miesto kultūros elementas, kuriame sporto šaknys derinamos su šiuolaikiniu gyvenimo būdu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: