Norėjosi pasidalinti gerumu

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija dalyvauja projekte „Draugystės ratas“, kurio tikslas skatinti specialiojo ir bendrojo ugdymo įstaigų bendradarbiavimą.

Juk taip svarbu, kad specialiojo ugdymo įstaigų auklėtiniai pajustų bendrojo ugdymo įstaigų bendraamžių draugiškumą, dėmesį, norą bendrauti, o sveiki vaikai suprastų, kad neįgalusis yra toks pat kaip ir kiti žmonės.

Šio projekto renginių metu ugdomas humaniškumas, siekiama, jog vaikai nebijotų ir nesityčiotų iš neįgaliųjų, vykdoma traumų prevencija. Artėjant gražiausiai pavasario šventei Velykoms, kovo 25-26 dienomis, mokykloje lankėsi projekto „Draugystės ratas“ dalyviai iš lopšelio darželio „Jūratė“, „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro ir specialiosios mokyklos daugiafunkcinio centro .

Svečiai susipažino su mūsų progimnazijos aplinka, bendravo su bendraamžiais. Mokyklos muziejuje vyko edukacinės pamokėlės „Margučiai ritas…“. Apie senovinius Velykų papročius vaikams papasakojo muziejaus vadovė Daiva Daunoravičienė. Svečiai ir šeimininkai mokytojų padedami kūrė Velykinius atvirukus.

Vėliau darželinukai apsilankė mokyklos atnaujintame baseine, stebėjo, kaip treniruojasi plaukikai.

Iš vaikų šypsenų buvo matyti, kad viešnagė tiek svečiams, tiek ir mūsų progimnazijos mokiniams patiko, suteikė malonių akimirkų, gerų įspūdžių. Išvyko mažieji su gera nuotaika. To ir buvo siekta, norėjosi pasidalinti gerumu.


Projekto vykdytojos mokytojos metodininkės
Daina Grakauskaitė ir Aušra Žilevičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: