„Normalios bobos eina out“ kviečia į kino seansą „Mūsų pirmosios atostogos“ po „Tinder“ pasimatymo

Birželio 26 d. 19 val. Panevėžio kino centre „Garsas“ ir kituose Lietuvos miestų kino teatruose vyks veiklių ir charizmatiškų moterų judėjimo „Normalios bobos eina out“ renginys – išankstinis filmo „Mūsų pirmosios atostogos“ seansas. Kartu su „Normalių bobų“ siela Dovile Filmanavičiūte moterys rinksis žiūrėti prancūzišką komediją apie „Tinderyje“ susipažinusios poros pirmųjų atostogų išbandymus.

                          Marion ir Benas susipažįsta per „Tinderį” ir jau po pirmo pasimatymo nusprendžia kartu praleisti atostogas. Bedę pirštu į žemėlapį, savo kelionės tikslu jie pasirenka Bulgariją. Tačiau greitai paaiškėja, kad jų tobulų atostogų vizijos gerokai skiriasi. Marion svajoja apie nuotykius, Benas – apie penkių žvaigždučių viešbutį. Jam tenka savaitę praleisti su išsiblaškiusia ir vėjavaikiška mergina, jai – apsiprasti su vyruku, nesiskiriančiu su rankų dezinfekavimo skysčiu. Ar internete užsiplieskę poros jausmai atlaikys pirmųjų atostogų išbandymus?

                          Visoje Lietuvoje šurmuliuosianti šventė moterims prasidės tiesiogine transliacija, kurioje iniciatyvos „Normalios bobos eina out“ sumanytoja dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė sveikins visas susirinkusias. Ši iniciatyva gyvuoja kelerius metus ir tapo tradicija. Norinčios su draugėmis praleisti puikų laiką – kviečiamos į kino centrą „Garsas“ pasimėgauti būtent joms skirta švente. Bilietų kaina tik 4 eurai, taikomos nuolaidos. Bilietus galite įsigyti ir internetu: https://www.garsas.lt/filmas/normalios-bobos-eina-out-musu-pirmosios-atostogos/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: