Nudžiugino dviejų mikrorajonų gyventojus

Praėjusią savaitę ukmergiškiai sulaukė beveik kalėdinių dovanų. Dviejuose miesto mikrorajonuose sumontuoti įrenginiai aktyviam laisvalaikiui.

Dukstynos pagrindinės mokyk-los sporto aikštyne įrengta vienuolika treniruoklių, o prie Pašilės progimnazijos – vaikų žaidimų aikštelė.

Įrenginius pašventino Pašilės klebonas Rimantas Laniauskas. Dukstynos mikrorajone jis paprašė Viešpatį apsaugoti treniruoklius ir jais besinaudosiančius žmones nuo visokių nelaimių, o Pašilėje – kad vaikams toje aikštelėje būtų saugu, gera, kad juos globotų angelai sargai.

Pirmoji treniruoklius išbandė miesto seniūnė Zita Pečiulienė, o paskui ją – žaismingose iškilmėse dalyvavę miesto vietos bendruomenių tarybos nariai, seniūnaičiai, aplinkinių namų gyventojai.

Seniūnija laikosi nuostatos, jog reikia atsižvelgti į žmonių poreikius, kad jiems būtų patogiau. Todėl treniruokliai ir vieta jiems buvo parinkti gavus Dukstynos mikrorajono 273 gyventojų parašais patvirtintą pageidavimą. Pašilėje įrengti žaidimų aikštelę prašė 25 šeimos.

Treniruoklius už 8,5 tūkst. eurų įrengė konkursą laimėjusi uždaroji akcinė bendrovė CGS iš Vilniaus, o vaikų žaidimų aikštelę už 5,2 tūkst. – kitą konkursą laimėjusi UAB „KSIL pasaulis“ iš Kauno. Kaip sakė Z. Pečiulienė, treniruokliai miestui kainavo palyginti pigiai. Jai labai svarbu ir tai, kad anksčiau įrengti treniruokliai, žaidimų aikštelių įrenginiai ne tik populiarūs, bet ir negadinami, nelaužomi. Pinigai neišmesti, darbas neina veltui. Beje, šiems treniruokliams ir vaikų žaidimų aikštelei įrengti panaudotos lėšos, kurias skyrė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija iš Vietos bendruomenių savivaldos 2013–2015 metų programos.

Ateinančiais metais irgi numatoma įrengti treniruoklių, vaikų žaidimų aikštelę.

 

Jurgis PASKOČINAS

gimtoji_zeme


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: