Bendruomenės naujienosReporteris

Nudžiuginome 272 knygas!

272 – tiek mūsų, „Vyturio“ progimnazijos mokinių, tėvelių, mokytojų ir mokyklos darbuotojų, dalyvavo Skaitymo maratone!

Gegužės 7-ąją mūsų mokykla įsitraukė į visuomeninį renginį „Lietuva skaito“, skirtą Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Mokinius, tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus pakvietėme į Skaitymo maratoną, vykusį skaitykloje. Renginio dalyvių laukė lietuvių rašytojų knygų ekspozicija, iš kurios garsinio skaitymo minutėlėms buvo galima pasiimti mėgstamą ar dar neskaitytą knygą. Prie skaitytojo krėslo – du smėlio laikrodukai. Kiekvienas galėjome pasirinkti, kurį laikroduką – vienos ar dviejų minučių – apversime. Išbyrėjus paskutinei smėlio smiltelei, suskambėdavo varpelis, pranešdamas, kad skaitytojo krėslas jau laukia kito žmogaus. O laukdami savo garsinio skaitymo minutėlės, tyliai skaitėme pasirinktą knygą.

Skaitymo maratoną pradėję 8.00 val. ketinome baigti 14.00 val. Septintokė Odeta, skaitydama K. Gudonytės knygos „Ida iš šešėlių sodo“ tekstą, paskelbė  maratono pabaigą. Tačiau… Smagu, kad renginio pabaigą teko skelbti dar keturis kartus, nes su knygomis skaityti atskubėjo mokytojai Ramūnas, Paulius, Vilanda ir Vaida.

Džiaugiamės, kad išpildėme visuomeninio renginio „Lietuva skaito“ šūkį „Nudžiugink nors vieną knygą!“ ir nudžiuginome net 272 lietuvių rašytojų knygas!

Bibliotekininkės Daina ir Raimonda


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close