Organizatorių nuotr.

Nuleista Lietuvos mėgėjų XIX festivalio „Tiltai“ uždanga

Salėje, klojime, kieme tylu. Nuleista tris dienas trukusio Lietuvos mėgėjų teatrų XIX festivalio „Tiltai“ uždanga. Išsivaikščiojo žiūrovai, išvažiavo artistai. Liko prigesęs teatro prožektorius.

Teatrinių tradicinių sergėtojai – Paįstrio kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Skruzdėlė“, suaugusiųjų trupė, kultūros centro darbuotojai ir savanoriai pamojo ranka nutolstantiems, palinkėjo laimingai grįžti ir skaičiuoti tiltus.

O mums, stovintiems ant tilto, liko laukimas kito – XX jubiliejinio festivalio.

Nuo 2002 metų mėgėjų teatrų festivalyje „Tiltai“ parodyta daugiau nei du šimtai įvairaus žanro spektaklių, surengta per trisdešimt koncertų, susitikimų, ugnies ir šviesų šou, kūrybinių laboratorijų, profesionalaus meno renginių.

Spektakliai vyko ir per kaitrą, ir per lietų, jokios krizės ir stichijos nesustabdė festivalio. Ir net korona (!) nesulaikė kultūros upės tekėjimo. Nes, kad ir kokia audra aplankytų, potvyniai ar atoslūgiai užeitų – kiekvienas pastatytas tiltas leis pasiekti kitą krantą.

Dėkojame festivalio globėjui Panevėžio rajono savivaldybės merui Povilui Žaguniui, partneriams: Paįstrio seniūnijai, Paįstrio, Puodžiūnų, Adomavos-Pragarėlės gyventojų bendruomenėms, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijai. Kiekvienam teatro kolektyvui, šokėjams, dainininkams, vedėjams ir režisieriams, meno vadovams, muzikantams ir fotografams, kostiumų kūrėjams, virėjams ir kepėjams, savanoriams, visiems visiems.

Dalyviams ir žiūrovams linkime įdomių, linksmų ir nepakartojamų įspūdžių keliaujant kultūros tiltais.

Vaikai sako, kad tiltas panašus į vaivorykštę, ja galima į dangų užlipti.

Paįstrio kultūros centro direktorė, festivalio režisierė Daiva Kiršgalvienė

Fotografijų autorius Gintaras Lukoševičius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: