AINA.LT nuotr.

Nuo ateinančios savaitės Panevėžio „Impuls“ klubas – be baseino ir pirčių

Dėl išaugusių energetikos kainų sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ nuo ateinančio pirmadienio keturiuose savo klubuose bent, kaip dabar skelbiama, laikinai stabdo baseinų ir pirčių zonų veiklą. Baseinai uždaromi dviejuose klubuose Vilniuje, o taip pat Šiauliuose ir Panevėžyje. Kada vandens pramogų veikla bus atnaujinta galima tik spėlioti, nes „Impuls“ atstovai nurodo, kad dabar vieno baseino išlaikymas „suvalgo“ tiek pat pinigų kiek prieš pandemiją visų aštuonių tinklo baseinų išlaikymas.

Kas laukia Panevėžio „Impuls“, ar nebrangs likusios paslaugos, ar nemažėjant energetikos kainoms klubui lemta išlikti?

Apie „Impuls“ paslaugas ir situaciją Panevėžyje paklausta klubo vadovė Sonata Poškienė patikinusi, kad ir toliau veiks sporto salė, vyks grupinės treniruotės, išsamesnės informacijos pasiūlė teirautis Vilniuje.

„Impuls“ ir „Lemon Gym“ klubus valdančios „Impuls LTU“ vadovė Greta Radzevičienė nurodė, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu, kai energijos kainos išaugo neprognozuojamai, peržiūrima baseinų veikla. Tuo siekiama užtikrinti pagrindinių paslaugų teikimą kuo platesniam lankytojų ratui. G.Radzevičienės teigimu, baseinų veiklos stabdymas leidžia išsaugoti ne tik pačius sporto klubus, bet ir prailginti jų darbo laiką, pasiūlyti daugiau grupinių treniruočių bei sumažinti narystės kainas, kad žmonės galėtų sportuoti pigiau ir patogiau.

„Taip jau yra, kad baseinams šildyti, prižiūrėti, užtikrinti komfortą ir higieną reikia daug energijos, o tai sudaro 60 procentų visų klubo komunalinių išlaidų, tad jų tvarkymo išlaidos neproporcingai išaugo. Dalies „Impuls“ tinklo baseinų veikla stabdoma, kol energijos kainos sugrįš į prognozuojamas ir priimtinas ribas“,- atsakė G.Radzevičienė.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: