Nuo balandžio 15-osios – priėmimas į gimnazijas

Balandžio 15 d. Švietimo skyriuje (Topolių al. 12, 30 kab.) prasideda centralizuotas mokinių priėmimas į I ir III gimnazijų klases. Pirmasis etapas truks iki gegužės 31 d. Nuo birželio 1 d. bus priimama į laisvas vietas.

Į I ir III gimnazijų klases priimami moksleiviai, turintys patenkinamus visų mokomųjų dalykų I pusmečio (II trimestro) įvertinimus ar metinius įvertinimus (pasibaigus ugdymo procesui) nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos pagal prašymų padavimo datą ir laiką bei atsižvelgiant į mokymosi pasiekimus.

Jeigu norinčiųjų mokytis prašyme nurodytoje pirmoje gimnazijoje yra daugiau nei laisvų vietų, pirmiausia priimami mokiniai, turintys aukštesnius pagrindinio ugdymo programos I dalies metinius (į I klases), pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo įvertinimus, pagrindinio ugdymo programos II dalies metinius (į III klases) lietuvių, pirmosios užsienio kalbų, matematikos, istorijos ir pasirinktinai 1 gamtos mokslų (fizikos, chemijos, biologijos) įvertinimus; respublikinių, miesto dalykinių olimpiadų, konkursų (8 klasėms) nugalėtojai ir prizininkai (I vieta – 3, II – 2, III – 1 balas).

Vykdydamas centralizuotą priėmimą Švietimo skyrius mokinių į klases neskirsto – tai daro mokyklos administracija.

PIRMOKAI. Pateikiami dokumentai: prašymo popierinis ar elektroninis variantas (3 priedas); vaiko gimimo liudijimas ir kopija; sveikatos pažymėjimas ar galiojančio pažymėjimo kopija; mokyklos antspaudu ir vadovo parašu patvirtinta pažyma apie I pusmečio arba II trimestro mokymosi pasiekimus; pažymėjimas ir jo kopija (pasibaigus mokslo metams).

TREČIOKAI. Pateikiami dokumentai: prašymo popierinis ar elektroninis variantas (4 priedas); asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas ar asmens tapatybės kortelė) ir jo kopija; sveikatos pažymėjimas ar galiojančio pažymėjimo kopija; mokyklos antspaudu ir vadovo parašu patvirtinta pažyma apie I pusmečio arba II trimestro mokymosi pasiekimus; pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas ir jo kopija (pateikti pasibaigus mokslo metams); pažyma apie užsienio kalbos mokėjimo lygį (pasibaigus mokslo metams).

Prašymą (be kitų dokumentų) galima siųsti el. paštu priemimas.mokyklos@panevezys.lt . Prašymas neregistruojamas, jeigu jame pateikti duomenys yra neteisingi ar trūksta reikalingų duomenų, jeigu jis išsiųstas iki balandžio 15 d. Per 10 darbo dienų nuo el. prašymo pateikimo dienos Švietimo skyriui reikia pateikti likusius dokumentus.

Informacija teikiama tel. 501 386.

Ryšių su visuomene skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: