Nuo fotografavimo pagrindų iki socialinių tinklų marketingo – kviečia jaunųjų fotografų stovykla „Užfiksuok“

Š.m. liepos 29-31 d. d. fotografai kviečiami į kursus-stovyklą pradedantiesiems ir pažengusiems. Foto stovykla vyks „Upulupu“ sodyboje Panevėžio rajone.

Stovyklos metu fotografai susipažins su fotoaparato valdymo teorija ir praktika, nuotraukų koregavimu (Lightroom pradmenys), reportažine ir žanrine fotografija bei socialinių tinklų marketingo pagrindais.

Stovykloje vyks fotosesija su modeliais, reklaminės daiktų fotografijos dirbtuvės, orientacinis žygis bei galimybė mokytis fotografuoti fejerverkus.

Kursuose-stovykloje fotografavimo teorijos ir praktikos pagrindais dalinsis profesionalus fotografas Egidijus Rupeika, kuris jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai užsiima fotografijos verslu. Pasak Egidijaus – pagrindinis tikslas bus išmokyti jaunuosius fotografus „pamatyti šviesą“.

Profesionalus fotografas Egidijus Rupeika (Asm. archyvo nuotr.)

„Ilgametė mano patirtis rodo, kad pirmiausia kiekvienas fotografas turi išsamiai susipažinti su savo technika ir jos galimybėmis. Padaryti gražią ir patrauklią fotografiją reikia mokėti „žaisti“ šviesomis“. Pats žodis fotografija išvertus reiškia „piešimas šviesa“.  Mokysimės kompozicijos, kad nuotrauka būtų graži ir psichologiškai patraukli. Mokysimės priversti žiūrovą irgi sustoti prie tos sustabdytos akimirkos ir ja pasidžiaugti“ – sakė Egidijus.

Su socialinių tinklų (Instagram ir facebook) marketingo pagrindais supažindins Meda Maceikienė (Intero Gym vadovė, ZUMBA instruktorė), kuri turi daugiau nei dešimties metų patirties verslo vystyme.

Meda Maceikienė (Intero Gym vadovė, ZUMBA instruktorė) (Asm. archyvo nuotr.)

„Verslo vystymas pareikalavo įvairių foto bei marketingo darbų, todėl puikiai žinau, kas yra reklama, marketingas bei brendingas. Esu dirbusi fotografo asistente, todėl labai gerai žinau, ko reikia fotografui, kad tapti profesionalu ir „išeitų“ į rinką. Šia savo patirtimi ir norėsiu pasidalinti su jaunaisiais fotografais“ – sako Meda.

Šiuo metu visas savo sukauptas žinias Meda panaudoja „Intero GYM“ prekinio ženklo vystymui. Ji turiu asmeninio brendo vystymo žinių, kurias puikiai panaudoja ir didesniame versle.

Stovyklos organizatoriai tikina: žinių bus daug ir daug pramogų! Stovykla skirta tiems, kurie nori pažinti fotografiją ir jos gudrybes!

Foto stovykloje laukiami fotografai nuo 14 iki (amžius neribotas) metų.

Būtina į kursus-stovyklą atsinešti fotoaparatą.

Plačiau apie renginį čia.

Registracija į stovyklą:

Email: stovykla.uzfiksuok@gmail.com

Tel. +370 (664) 48 536

Stovykla vyks liepos 29 – 31 dienomis.

Kursų stovyklos kaina 120 Eur. Į kainą įskaičiuotos dvi nakvynės stovykloje, maitinimas (3 kartai per dieną).

Stovyklą remia Aukštaitijos naujienų portalas AINA.LT


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: