Nuo gegužės 15 d. pinga skambučiai į kitas ES šalis

Nuo gegužės 15 d. visiems tarptautiniams skambučiams ir SMS Europos Sąjungoje bus taikoma nauja didžiausia kaina. Todėl iš savo šalies į kitą ES šalį skambinantys vartotojai mokės ne daugiau kaip 19 centų už minutę (plius PVM) ir ne daugiau kaip 6 centus už SMS žinutę (plius PVM)

Tarptautiniai skambučiai ir SMS– tai skambučiai ir SMS kitos ES šalies telefono numeriu iš vietinio mobiliojo ar fiksuotojo ryšio telefono, kai vartotojai yra namuose.

Išvykus į užsienį šie skambučiai tampa tarptinklinio ryšio skambučiais, kuriems taikomos ES tarptinklinio ryšio taisyklės. 2017 m. birželio mėn. panaikinus tarptinklinio ryšio mokesčius, ES piliečiai keliaudami Europos Sąjungoje tarptinkliniu ryšiu naudojasi savo šalies kainomis.

Didžiausia tarptautinių skambučių ir SMS kaina nustatoma tik asmeninėms reikmėms, t. y. privatiems klientams. Tarptautinių skambučių ir SMS viršutines kainų ribas operatoriai turi taikyti standartiškai. Todėl vartotojams naujasis tarifas bus pradėtas taikyti automatiškai, kai tik jis įsigalios: jokių papildomų veiksmų patiems imtis nereikės. Savo paslaugas ES siūlantys operatoriai įpareigoti pranešti apie naujus tarifus klientams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: