Nuo gegužės 29-osios pasimatymus skirsime penktadieniais

Panevėžio miesto savivaldybė jau šeštus metus kviečia į Laisvės aikštę, kur vyks bendruomeniškiausias vasaros projektas „Susitikime penktadienį“. Šįkart jį pradėsime gegužės 29-ąją.

Didelio panevėžiečių susidomėjimo bei gerų atsiliepimų iš miesto svečių sulaukęs projektas – puiki proga ir reklamuotis, ir būti socialiai atsakingam.

Savivaldybė kviečia visus miesto bendruomenės narius, verslininkus, nevyriausybines organizacijas, kultūros, švietimo, mokslo, sporto įstaigas ne tik dalyvauti renginiuose, akcijose, bet ir patiems prisidėti prie miesto centro atgaivinimo, jaukumo kūrimo, inicijuoti pokyčius, naujoves. „Susitikime penktadienį“ – puiki erdvė realizuoti savo idėjas, pristatyti projektus, veiklą, produkciją ir pan. Čia galėtų vykti sveikatingumo užsiėmimai, prevencinės programos, diskusijos, paskaitos, mankštos, nevyriausybinių organizacijų, sporto klubų prisistatymai bei pasirodymai, degustacijos, aukcionai, reklaminės akcijos ir dar daug kitų veiklų.

Kaip ir anksčiau, iš projekto „Susitikime penktadienį“ prekybininkų Savivaldybė nerinks vietinės rinkliavos.

Projektą koordinuos Bendruomenių rūmai.

Visus norinčius dalyvauti „Susitikime penktadienį“ projekte kviečiame kreiptis į Bendruomenių rūmus tel. 50 27 58, 8 614 12334, el. paštu tomas@pankultura.lt.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: