Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr.

Nuo gūsingo vėjo nukentėjo automobiliai ir pastatų stogai

Kovo 26-27 d. ugniagesiai gelbėtojai 224 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies ir automobilių nuvirtusių medžiagų, nuimti vėjo nudraskytų stogų konstrukcijų ir kitų elementų. Šeštadienį į tokius gelbėjimo darbus jie vyko 197 kartus, sekmadienį – 37. Daugiausia gelbėjimo darbų buvo atlikta Panevėžio apskrityje – 80, Šiaulių – 36, Vilniaus – 32, Utenos – 26, Kauno – 23, Telšių – 17, Klaipėdos – 10, Alytaus – 8, Tauragės – 4, Marijampolės – 1.

Šeštadienį, 11.54 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Santariškių gatvėje, iš lauko pusės ant daugiabučio namo maždaug trečiajame aukšte atsikabino dekoratyvinės medinės grotelės, kurios labai silpnai laikosi ir gali nukristi ant praeivių. Atvykę ugniagesiai medinę apdailos konstrukciją nukėlė ant žemės.

12.46 val. pranešta, kad Radviliškyje, Šiaulių, Purienų ir Žironių gatvių sankirtoje yra pavojingai pakibęs šviesoforas ir gali nukristi. Ugniagesiai dielektrinėmis priemonėmis šviesoforą nukabino ir nukėlė ant žemės.

13.22 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Trakų gatvėje, ant vaikų darželio pastato pavojingai kabo skardos lakštas. Atvykę ugniagesiai nuėmė 3 pavojingai kabėjusius skardos lakštus.

13.25 val. pranešta, kad Klaipėdoje, Liepojos gatvėje, vėjas nuplėšė nuo stogo skardą, ji pavojingai pakibusi ir gali nukristi ant praeivių. Ugniagesiai prie penkių aukštų pastato autokopėčiomis pakilo į viršų ir nuo stogo nuėmė atplyšusią skardą.

14.10 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Rato gatvėje, nuvirto medis ir jo viršūnė užgriuvo ant namo stogo. Ugniagesiai, pakilę autokopėčiomis, nukėlė medį nuo stogo.

14.17 val. Rokiškyje, J. Basanavičiaus gatvėje, medis užkrito ant važiuojančio automobilio „Toyota“. Laimei, žmonės nenukentėjo. Atvykę ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė ir nuo automobilio.

14.30 val. pranešta, kad Vilniuje, Pylimo gatvėje, nuo Halės turgaus stogo ant šaligatvio nukrito dangos fragmentas, dar viena dalis pavojingai kabo. Ugniagesiai nuo pastato nuėmė du pavojingai kabėjusius skardos lakštus.

15.32 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Šaltkalvių gatvėje, ant 3 automobilių užkrito medis. Žmonės nenukentėjo. Ugniagesiai medį susmulkino ir patraukė.

15.26 val. pranešta, kad Kėdainiuose, Pirmūnų gatvėje, vėjas atplėšė Kalbų mokyklos pastato stogo konstrukciją. Iš pastato buvo išvesti vaikai, teritorija aptverta. Informacija perduota atsakingiems savivaldybės darbuotojams.

16.16 val. Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, medis užvirto ant 5 automobilių. Jį nukėlė ugniagesiai.

16.38 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Rotušės aikštėje, nuo pastato nuplėšta skarda. Užlipę autokopėčiomis, ugniagesiai skardą nuėmė.

17.44 val. pranešta, kad Mažeikiuose, Tyliojoje gatvėje, medžio šaka užkrito ant automobilio. Ugniagesiai ją supjaustė ir  patraukė nuo automobilio.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: