Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-06

„Nuo… Iki…“ atskleis nematytus Viktorijos Siegel vestuvių užkulisius: maniau, kad apalpsiu

„Laurynas žinojo mano požiūrį, žinojo, kad aš noriu vestuvių, žinojo, kad man tai svarbu, bet man nereikėjo vyro įkalbinėti: na, pasipiršk man, nu aš taip noriu, greičiau darom tas vestuves…. pas mus to nebuvo… Jeigu vyras nori, tai jis ir paims, ir niekur tu nepabėgsi, būsi jo, ir būsi žmona…“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. pirmoje LNK naujo sezono gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos 26-erių nuomonės formuotoja Viktorija Siegel.

Laidoje žiūrovai pamatys ir išskirtinius, iki šiol niekur nerodytus Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje įvykusios vestuvių ceremonijos kadrus ir įspūdingos, prabangios šventės akimirkas.

„Galvojau kelis kartus: apalpsiu dėl streso, ir dėl nerimo… Buvo toks jaudulys apėmęs, kad stoviu, ir galvoju: Dieve, Vika, tu tik laikykis… Pažiūriu į Lauryną, o jis šypsosi lyg niekur nieko. Kai tariau priesaikos žodžius, atrodo, it akmuo nuo širdies, jau ištekėjau, ir baisiausia jau praėjo“, – apie ceremonijos metu užplūdusias emocijas pasakos Viktorija.

Išskirtiniai Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvių kadrai – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val. pirmoje naujo LNK sezono gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: