Nuo pirmadienio Kauno „Akropolyje“ veiks restoranai, parduotuvės dirbs ir savaitgaliais

Vyriausybei apsisprendus dėl šalyje įvestų karantino ribojimų atlaisvinimo, Kauno „Akropolyje“ įsikūrę restoranai bei kavinės nuo pirmadienio priims visus „Galimybių pasus“ turinčius lankytojus, o prekybos centro parduotuvės veiklą vykdys ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Nuo gegužės 24 dienos atnaujinama Kauno „Akropolyje“ įsikūrusių restoranų, kavinių, lošimo namų (kazino) ir lošimo automatų veikla. Paslaugos uždarose erdvėse bus suteikiamos „Galimybių pasą“ turintiems lankytojams. Tačiau išliks šalyje galiojančios karantino priemonės, kurios numato, kad prie vieno staliuko leidžiama sėdėti ne daugiau nei 5 asmenims, išskyrus dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkio narius. Specialaus paso neturintys klientai ir toliau galės pasinaudoti maisto išsinešti paslauga, kurią teiks Kauno „Akropolyje“ esančios kavinės ir restoranai. Taip pat nuo kitos savaitės prekybos centre įsikūrusios parduotuvės dirbs visomis savaitės dienomis nuo 9 iki 21 val.

„Nepaisant karantino ribojimų švelninimo, lankytojų ir darbuotojų saugumas išlieka pagrindiniu mūsų prioritetu, todėl prekybos centre ir toliau realiu laiku bus stebimi ir esant poreikiui reguliuojami lankytojų srautai, o sugrįžti į darbo vietas ar tęsti veiklą savaitgaliais galės tik tie darbuotojai, kurių COVID-19 testo rezultatas yra neigiamas“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Šiuo metu prekybos centre reguliariai dezinfekuojami visi dažniausiai liečiami paviršiai, padidintas maitinimo zonų ir sanitarinių mazgų valymo dažnumas, naktimis vykdoma papildoma prekybos centro patalpų dezinfekcija.

Remiantis LR Vyriausybės nurodymu, karantino laikotarpis yra numatytas iki gegužės 31 d. Atsižvelgiant į situaciją, jis gali būti nutrauktas anksčiau arba pratęstas. Neatmetama, kad per šį laiką prekybos centro ar atskirų parduotuvių darbo laikas gali keistis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: