Nuo rudens Panevėžyje nemokami pietūs priešmokyklinukams ir pirmokams

Panevėžio miesto savivaldybė praneša: pasikeitus Socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostatoms, nuo rugsėjo 1 dienos teisę gauti nemokamus pietus turi pirmųjų klasių moksleiviai ir lopšelių-darželių priešmokyklinių grupių auklėtiniai. Nemokami pietūs skiriami nepriklausomai nuo šeimos gaunamų pajamų.

Jeigu norite, kad jūsų vaikas/globotinis gautų nemokamus pietus, reikia pateikti prašymą  Socialinių reikalų skyriui. Prašymą gali pateikti vienas iš mokinio tėvų, globėjų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų.

Į skyrių turi teisę kreiptis pareiškėjai, deklaravę gyvenamąją vietą Panevėžyje arba įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą mieste, arba faktiškai gyvenantieji čia (net jei nedeklaravo gyvenamosios vietos ar neįtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą). Prašymus kviečiame teikti jau dabar.

Siūlome dokumentus pateikti nuotoliniu būdu – per socialinės paramos šeimai informacinę sistemą  www.spis.lt, elektroniniu paštu socskyrius@panevezys.lt ar paštu (Laisvės a. 20).

Prašymo gauti socialinę paramą mokiniams formą rasite www.panevezys.lt – Paslaugos – Administracinės paslaugos – Socialinių reikalų skyrius – Mokinių nemokamo maitinimo skyrimas.

Gyvas gyventojų priėmimas – tik iš anksto užsiregistravus www.panevezys.lt –    Registracija į Socialinių reikalų skyrių arba tel. 8 45 501 249. Atvykti į skyrių prašome tik tokiu atveju, jei neturite galimybių pateikti prašymo kitu būdu.

Daugiau informacijos teikiama tel. 8 45 501 249.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: