Nuo rytdienos atnaujinamas eismas Vasario 16-osios gatve

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad nuo gruodžio 2 d. eismui atidaroma atnaujinta Vasario 16-osios gatvės atkarpa – baigta rekonstruoti likusi Vasario 16-osios g. dalis iki A. Smetonos g.

„Dėkojame gyventojams už kantrybę, kuomet dėl Laisvės a. ir jos prieigų kompleksinio tvarkymo darbų buvo uždarytos centrinės miesto gatvės. Tai buvo laikini nepatogumai, tačiau buvo verta kantriai laukti jų pabaigos – visi džiaugiamės vis besiplečiančiomis atnaujintomis miesto erdvėmis, sutvarkytomis gatvėmis“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Vasario 16-osios g. asfalto danga pakeista į trinkeles, taip pat trinkelėmis iškloti ir šaligatviai, atnaujintas lietaus nuotekų tinklas. Vasario 16-osios g. atnaujinta drauge su Elektros g. Statybos darbų vertė – virš 900 tūkst. Eur.

Nuo rytdienos Vasario 16-osios g. bus atnaujinamas ir viešojo transporto eismas. Čia, kaip ir buvo iki rekonstrukcijos pradžios kursuos autobusai 4-uoju, 6-uoju, 6-uoju A ir 16-uoju maršrutais. Tikslūs autobusų tvarkaraščiai skelbiami www.stops.lt bei autobusų stotelėse. Pastarosiose tvarkaraščiai bus pakeisti artimiausiu metu per 3 dienas.

Tado Kontauto nuotr.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: