Nuo šiandien – griežtesni apribojimai keliuose

 Šį Velykų savaitgalį nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.

Panevėžio miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad ties įvažiavimais į Panevėžį bus pastatyti draudžiamieji ženklai, ribojantys patekimą į Panevėžį, viešąją tvarką užtikrins policijos pareigūnai. Į Panevėžį išimtinais atvejais galės įvažiuoti tik tie asmenys, kurie vyks į kitą miestą dėl artimųjų giminaičių mirties, darbų, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą. Vykti į kitą, nei gyvenama, savivaldybę galės ir joje turintys nuosavo nekilnojamojo turto. Reikės turėti šias išimtis pagrindžiančius dokumentus – popierinius arba elektroninius (telefone, plančetėje ar pan). Jei neturėsite dokumentų, teks ilgiau pabendrauti su pareigūnais ir įrodyti, kad tikrai turite teisę vykti į kitą savivaldybę.

Savaitgalį Panevėžio apskrityje eismą kontroliuos daugiau kaip 40 pareigūnų. Policija tikrins ir kontroliuos tik atvykstančius į Panevėžį prie pagrindinių Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Pasvalio, Kupiškio, Upytės ir Pušaloto kelių, kituose bus įrengti draudžiami ženklai. Jei jums reikia skubiai vykti ir turite klausimų, paskambinkite policijos informacijos tel. 8 700 60 000 ir jums bus suteikta visa reikiama informacija.

Visus asmenis, kurie planavo aplankyti savo artimuosius, ar nėra skubos vykti į Panevėžį, prašome pasilikti savo namuose, gerbti policijos darbą, saugoti save, savo artimuosius, ir nesusigadinkime švenčių.

Keletas svarbiausių akcentų, kurie leis jums geriau suprasti reikalavimus, o mums bus lengviau juos kontroliuoti.
? Svarbiausia taisyklė ir prašymas – jei jums nereikia skubiai vykti į kitą miestą, likite namuose.
? Policija tikrins ir kontroliuos tik atvykstančius į miestą ar miestelį.
? Policija dirbs prie pagrindinių kelių, kituose bus įrengti draudžiami ženklai.
? Išimtys numatytos:
– kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties;
– kai vykstama dėl darbo atlikimo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje;
– kai vykstama dėl būtinosios medicinos pagalbos;
– kai asmuo vyksta į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto, priklausančio jiems nuosavybės teise.
? Turėkite šias išimtis pagrindžiančius dokumentus – popierinius arba elektroninius (telefone, plančetėje ar pan).
? Jei neturėsite dokumentų, teks ilgiau pabendrauti su pareigūnais ir įrodyti, kad tikrai turite teisę vykti į kitą savivaldybę.
? Jei jums reikia skubiai vykti ir turite klausimų, paskambinkite policijos informacijos tel. 8 700 60 000 ir jums suteiksime visą reikiamą informaciją.
? Jei kažkas neturės apsauginės kaukės, mielai padovanosime.

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: