Nuo šiol prekes Panevėžio mieste “Automatikos sistemos” pristatys elektromobiliu

Elektros prekėmis, įrankiais, elektromobilių krovimo įranga prekiaujanti įmonė Automatikos sistemos UAB , siekdama skatinti ekologiškesnį ir ekonomiškesnį prekių pristatymą mieste, įsigijo elektra varomą „Nissan E-NV200“. Tai jau septintasis įmonei priklausantis elektromobilis, o jų naudą direktorius Gytis Preidis laiko investicija į ekologiškesnę Panevėžio miesto infrastruktūros plėtrą.

Tikslas – plėtoti ekologišką idėją

Ateityje žadami pokyčiai jau dabar daugelį verčia persvarstyti strategijas. Didėjantis ne tik elektromobilių įkrovimo stotelių skaičius, tačiau ir jų krovimo galia skatina konkurencingumą bei didina šalies patrauklumą žaliųjų inovacijų atžvilgiu. Dėl automobiliams taikomų taršos mokesčių ne vieno vairuotojo akys vis dažniau krypsta į  elektromobilių rinką. Nors jų kainos išlieka gan aukštos, tačiau didėjantis susidomėjimas tik įrodo, jog ne vienam mūsų, visgi, rūpi rytojus. ,,Sutiksiu, jog krovininių elektromobilių rinka Lietuvoje nėra didelė, tačiau augant užsakymų kiekiui bei apimtims turimų resursų jau nepakanka. Komerciniu krovininiu automobiliu  „Nissan E-NV200“  galėsime gabenti iki 740 kg krovinius ir vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 150 km.“ – teigia G. Preidis.

Nauda akivaizdi

Kalbėti apie plėtojamą elektromobilių investiciją gan sunku, tačiau naudą galime pradėti matuoti nuo pat automobilio įsigijimo, nes kuro sąnaudų klausimas visiems aktualus. Norime padrąsinti tuos, kurie galbūt tik mąsto apie tokią investiciją. Elektromobiliai nereikalauja specialios priežiūros, kokia yra reikalinga įprastiems automobiliams. Mažėja transporto eksploatavimo išlaidos. Įmonės teritorijoje yra net 4 elektromobilių įkrovimo stotelės, viena jų skirta viešam nemokamam naudojimui.

Praktiškumas

Elektromobilių naudojimas logistikos tikslais – tik vienas aspektų, kuris ne tik reprezentuoja įmonę, tačiau kartu pabrėžia jos prioritetus rūpintis aplinkosauga. Tokiu būdu ir klientams, ir įmonės personalui rodomas praktiškas pavyzdys.

Asistemos  į savo prekių asortimentą įtraukė naujus produktus, skirtus elektromobiliams: įkrovimo laidus, rozetes, įkrovimo stoteles.

Apsilankykite firminėje Asistemos parduotuvėje adresu Pušaloto 108A, Panevėžys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: