Nuo televizoriaus iki mobilaus telefono – krepšinio čempionatą žiūrėsite kur ir kada norite

„Viaplay”, „Viasat Sport Baltic“ bei tai pačiai MTG grupei priklausanti TV3 televizija pratęsė sutartį su FIBA dėl išskirtinių teisių transliuoti šią vasarą vyksiantį Europos vyrų krepšinio čempionatą. „Viaplay” ir „Viasat Sport Baltic“ parodys daugiausiai rungtynių, kurias bus galima matyti per įvairius įrenginius – televizorių, kompiuterį, planšetę ar mobilųjį telefoną.

„Tradiciškai Europos krepšinio čempionatai yra vieni žiūrimiausių renginių Lietuvoje, tačiau šiais metais krepšinis bus dar arčiau žiūrovų. Turėdami galimybę matyti varžybas tiesiogiai ir internetu, krepšinio gerbėjai nebeturės derintis prie transliacijų ir keisti savo planų. Jie galės rinktis patogiausią būdą žiūrėti, o turint „Viaplay” mobiliąją programėlę krepšinio čempionatas bus pasiekiamas net ir kišenėje”, – sakė Karolis Dapkevičius, MTG mokamos TV turinio vadovas Baltijos šalyse.

Didžiausia vaizdo transliacijų internetu platforma „Viaplay“ parodys daugiausiai vyrų ir moterų krepšinio varžybų, kurias skubantieji galės stebėti tiesiogiai, kad ir kur bebūtų. Tereikės parsisiųsti programėlę išmaniesiems telefonams ir planšetėms arba žiūrėti internetu adresu viaplay.lt.

Populiariausias sporto transliacijų „Viasat Sport Baltic“ kanalas rodys įdomiausias vyrų ir moterų krepšinio varžybas tiesiogiai bei kitų vyrų krepšinio rungtynių įrašus. Lietuvos rinktinės pasirodymus krepšinio čempionatuose, pusfinalius ir finalą bus galima matyti per TV3.

Sutartis su FIBA taip pat apima 2019 m. FIBA Pasaulio čempionato ir 2021 m. FIBA Europos čempionato vyrų kvalifikacijos turnyrus, 2020 m. FIBA Olimpinės kvalifikacijos turnyrą, moterų FIBA Europos čempionatus 2017 m. ir 2019 m. bei moterų FIBA Pasaulio čempionatą 2018 m.

2017 m. Europos krepšinio čempionatas vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 17 dienomis Suomijoje, Izraelyje, Rumunijoje ir Turkijoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: