Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-10-29

Nuolatinėje baimėje gyvenantys Kalvarijos gyventojai: košmaras suintensyvėja Lapkričio 1-ąją

Kalvarijos barakai, kaip juos vadina vietiniai žmonės, nepaprasti. Čia esą dedasi protu sunkiai suvokiami dalykai. Žmonės pasakoja, kad čia vaidenasi. Vietos gyventojai sako patiriantys nepaaiškinamas, siaubingas atakas, o košmaras tęsiasi dešimtmečius.

„Arbatinukai patys įsijungia, elektra užsidega savaime“, – LNK laidoje KK2 šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., pasakos vietos gyventojai.

Pati blogiausia metų diena būna esą būna Lapkričio 1-oji. „Jauti, kad tave kažkas seka išėjus į lauką, atrodo, kad kažkas šalia stovi“, – pasakoja vietinė gyventoja Angelė.

Kalvarijos barakų gyventojus esą nuolatos persekioja nelaimės. Žmonės praranda darbus, įninka į alkoholį, name net buvo įvykdyta žmogžudystė. Angelė tiki, kad ji ir kaimynai – prakeikti, nes jų namai pastatyti ant žydų kapų. Žmonės tiki, kad po jų namais besiilsintys mirusieji yra įsiutinti, nes gyvieji su jais elgiasi nepagarbiai. Prieš porą metų, tvarkydami aplinką, statybininkai esą velionių kaulus mėtė po pakampes.  

„Rado ir žmonių kaulų, ir kaukolę, bet tai kam čia tai rūpi, – pasakojo Angelė, gyvenanti nuolatinėje baimėje. Moteris kasmet į namus kviečiasi kunigą ir meldžia Dievo pagalbos.

Kunigas, egzorcistas Arnoldas Valkauskas sako, kad mirusiųjų vėlės negali veržtis į namus. Po mirties jos negrįžta į Žemę. Kalvarijos gyventojus greičiausiai persekioja demonai.

„Mirusiųjų išvis nebėra ko bijot, nes jie mirę. Ačiū Dievui, turime krikščionybės tiesą, doktriną, kuri aiškiai sako, kad žmogus po mirties eina į Dievo teismą, čia nebegrįžta, o kas čia blaškosi, tai ten gal visokie dvasiniai demonėliai“, – sako kunigas Arnoldas Valkauskas.

Esą demonus į namus savo elgesiu parsiveda patys žmonės. „Demonas nėra visagalis, piktoji dvasia nėra visagalė, svarbu, kiek mes leidžiame jai veikti. Demoniški dalykai neturėtų kenkti, jeigu žmonės patys tvarkingai, teisingai gyvena“, – sako kunigas egzorcistas.

Pasak kunigo, jei Kalvarijos gyventojai nori namus išvalyti nuo piktųjų dvasių, turėtų susirinkti bendrai maldai.

Reportažas iš Kalvarijos – jau šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: