LNK nuotr.

Nuomonės formuotojas Antanas pasimatymų šou nuslėpė savo jauną amžių: kai merginos sužino tikrąjį skaičių, praranda susidomėjimą

Šią savaitę LNK interneto televizijos greitų ir aklų pasimatymų šou „Pasakyk man – TAIP!“ meilės paieškose jau antrą kartą bando laimę Lietuvos vaizdo tinklaraštininkas, nuomonės formuotojas Antanas Jakimavičius, žinomas AntanasJ vardu. Pirmas kartas šiame šou Antanui pasibaigė nesėkmingai: abu dalyviai ištarė „ne“.

Antąjį kartą su juo į pasimatymą žengia 33-erių Inga iš Vilniaus, moteriškų naktinių prekinio ženklo „Nuit De Reve“ įkūrėja.

Daugiau nei šimtatūkstantinę sekėjų armiją turintį Antaną taip sužavi veiklioji Inga, jog jis net nusprendžia nutylėti savo amžių. „Nepamenu, ar aš sakiau savo amžių. Man atrodo, jog nutylėjau“, – sakė vaikinas, už aklojo pasimatymo partnerę jaunesnis net 10 metų.

Antanas aiškina, jog dažniausiai merginos spėja, jog jam yra 26-28 metai, tačiau kai sužino tikrąjį skaičių, praranda susidomėjimą. Panašu, kad klausimo apie metus Antanui išvengti pavyksta sėkmingai – savo tikrojo amžiaus jis neatskleidė nei per pirmą, nei per antrą kartą pasimatymų šou.

„Ir gerai, kad ji dar nežino mano amžiaus. Nors toks amžiaus skirtumas šiek tiek trukdo, manau, jog viską pamatysime eigoje“, – šypsosi Antanas.

Į lnk.lt laidos pasimatymą su Antanu atvykusi Inga aiškina, jog yra atvira pasimatymams su vyrais, kurie yra nuoširdūs, tačiau tikina, jog tokių vyrų jos gyvenime retai pasitaiko. „Visgi man žmogaus vidus yra svarbiausia, o ne išvaizda“, – aiškina Inga.

Inga atskleidžia, jog turėjo įtarimą, kad už širmos slypi Antanas bei tikino, jog vaizdo tinklaraštininką pažino iš balso: „Kai pamačiau Antaną, supratau, jog moteriška nuojauta visgi neapgavo“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: